999 rezultate për

kobra

Indiani u ndal në rrugë të luajë me gjarprin por bëri gabimin e jetës (VIDEO) Një lojë me gjarprin kobra ka i ka kushtuar me jetë një të riu në Indi. Ch Jagadish, 24-vjeç, po qëndronte me 50-vjeç
Vajza që habiti botën, mike me kobrat e tmerrshme Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
Po flinte gjumë, vogëlushja pickohet nga një kobra Një vogëlushe është kafshuar nga një gjarpër, teksa ishte duke fjetur gjumë. Mikayla-Sue Grove, 6 vjeç, u zgjua duke
Shfaqet Komandant Kobra, ka disa fjalë për ata që frynë listat Ish – komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naser Vllasi (Cobra), i cili ka luftuar në Koshare, ka folur rreth do
Beteja mes kobrës dhe pitonit gjigant përfundon me barazim Një fotografi që është bërë hit në internet, që me gjasë është nga Azia Juglindore, shfaq një përballje të pazakonshme.
Hyn në kuzhinë dhe ha vezët, banorët tmerrohen nga kobra (VIDEO) Një gjarpër i rrezikshëm është filmuar duke nxjerrë vezët nga goja në një shtëpi në një fshat rural. Një familje e tr
Arrestohet Kobra, njeriu që nxorri valltaren Kallashi Dibran Hoxha, i njohur si pronari i “Kobra City”-t në Prizren është arrestuar sot nga Policia e Prizrenit. Hoxha ka q
Shfaqet Kobra që bëri të famshme Kallashin, do ta rimarrë fronin e vallëzimit erotik Historia e tij nisë qysh në vitin 2004 kur kishte marrë pjesë në “trazirat e Marsit”. Nuk ishte dënuar. Më pas, si bizne
Të gjithë i tremben, kjo është vajza që ka miq kobrat e frikshme Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
Njihuni me gruan që shërben gjak kobre në rrugët e Xhakartës (FOTO LAJM) Gjarpërinjtë fishkëllejnë dhe Ibu Rika përkulet mbi një kafaz deri tek beli me kobra, zhurma e motoçikletave të Jalan Ma
Hyn në kuzhinën e tyre dhe gëlltit vezët, banorët tmerrohen nga kobra (VIDEO) Një gjarpër i rrezikshëm është filmuar duke nxjerrë vezët nga goja në një shtëpi në një fshat rural. Një familje e tr
16 fshatarë shtrohen në spital, hëngrën mishin e lopës së kafshuar nga kobra Gjashtëmbëdhjetë fshatarë kanë përfunduar në spital, pasi kanë ngrënë mishin e lopës së kafshuar nga kobra vdekjeprurëse
Beteja fatale mes kobrës dhe pitonit gjigant përfundon me barazim Një fotografi që është bërë hit në internet, që me gjasë është nga Azia Juglindore, shfaq një përballje të pazakonshme.
Hëngrën lopën e mbytur nga kobra, banorët e fshatit në gjendje të rëndë 60 banorë të një fshati në Afrikën e Jugut kanë përfunduar në spital pasi hëngrën mishin e një lope që ishte vrarë nga n
Pijnë gjakun e kobrave dhe ecin në zjarr, stërvitja e "çmendur" ushtarake (VIDEO) Sekretari amerikan i Mbrojtjes Jim Mattis pa trupat indoneziane duke pirë gjak gjarpëri, të ecnin nëpër xhama, të thyejn
11-vjeçarja Indiane ka miq gjarpërinjtë Kobra (FOTO LAJM) Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
U kafshua nga kobra, vdes në gjumë 9-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë nëntë vjeçare u vra pasi u kafshua në gisht nga një kobër ndërsa ajo flinte në Tajlandë. Prapaëee Praëat po
Bëri foto për WhatsApp, adoleshenti kafshohet për vdekje nga kobra (FOTO LAJM) Një adoleshent ka vdekur pasi është kafshuar nga një kobra e rrezikshme dhe ka kërkuar për ndihmë në mediat sociale.
"Mbretëresha kobrave", njihuni me gruan që kujdeset për 1000 gjarpërinj (VIDEO) Gruaja Kobra! Kështu mund të quhet Hu Ksiaokia, e cila rrit gjarpërinjtë në fermën e saj në Cungking. Ajo ka mbi 1000
E rrallë, kobra mbron qenushët e rrëzuar në pus Një histori e veçantë vjen nga shteti indian i Punjab. Dy qenushë të vegjël aksidentalisht përfunduan në një pus. Gryka