999 rezultate për

knut

Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Kryemadhi sulmon ashpër eurodeputetin: Ka qenë tapë, nuk është zot shtëpie E ashpër në reagimin e saj ndaj europarlamentarit Knut Fleckenstein ishte mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion”, kryetarja
"Ka lidhje me rusët", Berisha deklaratë të fortë për eurodeputetin Ish-Kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratat e eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein ndaj Monika Kryemadhit, duke
LSI i sulet Fleckensteinit pas sulmit ndaj Kryemadhit Lëvizja Socialiste për Integrim është në një përplasje direkte me ndërkombëtarët gjatë kohëve të fundit. Përparim Sp
Fleckenstein: U çudita dhe jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Delegacioni i PE ka dalë në një konferencë për mediat pas takimeve me krerët e politikës shqiptare. Raportuesi për S
Çfarë do diskutohet? Basha dhe Kryemadhi takim me 7 eurodeputetët Kreu i PD-së Lulzim Basha së bashku më kryetarene LSI-së Monika Kryemadhi kanë nisur një takim me Delegacionin Europian
PE miraton raportin e Fleckenstein, pritet hapja e negociatave në qershor Parlamenti Evropian ka votuar sot raportin e Knut Fleckenstein për Shqipërinë duke mbështetur rekomandimin e Komisionit
Fleckenstein: Serbia të mos pengojë Kosovën Kosova duhet të heqë doganat, por edhe Serbia duhet të mos e pengojë Kosovën në përpjekjet e saj, edhe pse nuk e mbështe
Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein flet për herë të parë për Çështjen Tahiri Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein, deklaron se nuk ka rrugë tjetër përveçse hapjes së dritës jeshile për hapj
Koalicion PD-PS pas zgjedhjeve? Çfarë thotë Fleckenstein Raportuesi për Shqipërinë ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein, shpreh kenaqesine per arritjen e marreveshjes polit
Parlamenti Evropian i jep dy jave kohë Ivanovit për të dorëzuar mandatin Eduar Kukan, Knut Fleckenstein dhe Ivo Vajgl sot kanë kërkuar nga Gjorge Ivanov të respektojë vullnetin e shumicës së re
Përfundon pas 90 minutash takimi mes Bashës dhe negociatorëve Ka përfunduar takimi 90-minutesh mes kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy zyrtarët e PPE-së David Mc Alliste
Ndërkombëtarët i kthejnë shpinën Gruevskit Nikolla Gruevski dhe VMRO DPMNE kanë humbur mbështetjen edhe të partisë simotër evropiane. Eurodeputeti Knut Flekesh
Bojkoti i PD-së, Rama citon Fleckenstein: Kush gënjen? Kryeministri Edi Rama e ka komentuar bojkotin e opozitës duke cituar një deklaratë të Eurodeputetit Knut Fleckenstein.
Përfundon takimi i Fleckestein me Bashën në selinë e PD Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pasi mbajti një fjalim sot pasdite në çadrën e protestuesve u ka kërkuar falje atyre që do t
Fleckenstein përfundon takimin me Ramën: Do takoj Bashën por nuk do shkoj në protestë Ditën e sotme eurodeputeti Knut Fleckenstein gjendet në Tiranë për një vizitë 3 ditore ku sapo ka përfunduar takimin e p
Fleckenstein impresionohet nga një grua shqiptare në Greqi Eurodeputeti gjerman, Knut Fleckenstein, i cili është dhe raportues për Shqipërinë në parlamentin Europian, këto ditë po
Fleckenstein: Të gjendet konsensus për Reformën Knut Flekenshtajn, raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, një prej dy negociatorëve në marrëveshjen mes mazh
Fleckenstein përshëndet marrëveshjen: Afron vendin me BE-në Nënkryetari i Socialdemokratëve europianë, gjermani Knut Fleckenstein, ka përshëndetur sot marrëveshjen mes partive poli
Komisioni i Jashtëm miraton draft-rezolutën për Shqipërinë Update- Pas debatit të nisur një ditë më parë, paraditen e së martës Komisioni i Jashtëm në Parlamentin Europian