999 rezultate për

knightley

Keira Knightley bëhet nënë (FOTO LAJM) Pas përcjelljes së lajmit të shtatzënisë së aktores 30 vjeçare Keira Knightley, burimet pranë saj kanë thënë se ajo ka s
Keira Knightley së shpejti nënë (FOTO LAJM) Aktorja 29 vjeçare britanike Keira Knightley, do të bëhet për herë të parë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, James Right
Keira Knightley me një rini të trishtuar Keira Knightley është e suksesshme, por askush nuk do ta mendonte se ka përjetuar një rini që nuk ka qënë aspak argëtues
Knightley zhvishet për revistën “Interview” Aktorja Keira Knightley është zhveshur për revistën “Interview”. Me flokë të lagura dhe “topless” aktorja e Hollivudit k
Keira Knightley: Marr 50 mijë dollarë në vit Ja që ka edhe nga ato aktore, që përpos faktit që marrin shuma të majme, nuk e pranojnë që janë të pasura. Një ndër
Keira Knightley nuk do ti bëjë fëmijët aktorë Ndryshe nga shumë aktorë të tjerë që duan ti bëjnë fëmijët pjesë e kinematografisë, aktorja Keira Knightley nuk dëshiron
Keira Knightley do luaj Ana Kareninën Keira Knightley dhe Jude Law do të jenë dy aktorët kryesore të filmit britanik mbi Ana Kareninën. Fituesi i çmimit Oskar
Keira Knightley, shoqëruesja "më e keqe në botë" e nuses Keira Knightley ishte "shoqëruesja e nuses më e 'paafta' në botë", në dasmën e vëllait të saj. Aktorja britanike mori
Aktorja Keira Knightley sërish imazhi i CHANEL (VIDEO) Aktorja e famshme Keira Knightley përsëri imazhi i CHANEL, por kësaj radhe edhe në ngarjen e një motorri. Ka rreth 10 vj
Knightley në kërkim të një jetë me të qetë Edhe një yll i kinematografisë është lodhur nga paparacët dhe dëshiron ta ndërroj ve