999 rezultate për

klum

Ish-burri i Heidi Klum “fiksohet” pas Albana Osmanit (FOTO LAJM) Miqësia e tyre nuk mbeti thjesht në Kanë. Pas fotos që realizuan së bashku, ish-bashkëshorti i Heidi Klum i ka bërë foll
Heidi Klum është 43 vjeç, por mbetet një super bombë (FOTO LAJM) Heidi Klum do të mbetet përjetësisht një super modele. Ndonëse ajo ka katër fëmijë, format e saj janë për tu admiruar.
Heidi Klum me një linjë të re për kostumet e banjës (FOTO LAJM) 42-vjeçarja Heidi Klum tashmë është e angazhuar me shumë projekte, por ajo nuk ka lënë pas dore edhe linjën e saj të re
Heidi Klum refuzon martesën (FOTO LAJM) Supermodelja gjermane Heidi Klum ka marrë një propozim për martesë, por duket se ajo ende nuk është gati për të hedhur n
Zhvishet Klum, modelja nuk njeh moshë (FOTO LAJM) Është 41 vjeç dhe ka linja perfekte, aq sa çdokush do e kishte zili. Duket se Heidi Klum nuk njeh moshë, teksa në një se
Ja pse ende adhurohet Heidi Klum (FOTO LAJM) Padyshim që Heidi Klum është e mrekullueshme dhe këtë fakt ajo i'a kujton herë pas here fansave të saj në Instagram, me
“Emmy Awards”, ja kush ishin veshjet më të bukura Në edicionin e 66-të të ndarjes së çmimeve për serialet më të mirë “Emmy Awards”, në Los Angelos, një vëmëndje e madhe i
Heidi Klum nuk ka turp të zhvishet, ja kush i qëndron pranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur gjermane Heidi Klum, ka postuar një foto në Instagram ku është topless, ndërsa miku i saj Zac Posen, i
Çmendet Heidi Klum, ja çfarë bën gjatë emisionit (FOTO LAJM) Modelja Heidi Klum është jo vetëm e bukur, por e pranishme në një emision ajo ka treguar shkathtësinë e saj, teksa ka bë
I përcjell pasionin për modë vajzave, kopjojnë Klum (FOTO LAJM) Për vajzat, Heidi Klum mbetet një shembull ndërsa ajo i këshillon për të qëndruar sa më pranë trendeve. Modelja është pa
41 vjeçarja Heidi Klum tërheq vëmëndjen (FOTO LAJM) Ndonëse 41 vjeç, ajo sërish tërheq vëmëndjen e kalimtarëve dhe paparacëve. Bëhet fjalë për modelen gjermane Heidi Kl
Në mision kundër AIDS, një Heidi Klum ndryshe (FOTO LAJM) Supermodelja 40 vjeçare Heidi Klum është zhveshur për një kauzë shumë të fortë, në luftën kundër AIDS. Ajo ka hequr
Bieber mahnitet nga Heidi Klum, bën foto provokuese Një takim special dhe mbresëlënës ka qënë ai ndërmjet këngëtarit Justin Bieber dhe modeles Heidi Klum. Bieber dhe Heidi
Imazh perfekt, Klum e destinuar për të qënë supermodele (FOTO LAJM) Rikthim pas në kohë. Kjo është ajo çfarë ka bërë modelja 40 vjeçare Heidi Klum, e cila ka postuar në Instagram disa foto
Heidi Klum e dëshpëruar, ende e dashuruar me truprojen (FOTO LAJM) Topmodelja 40 vjeçare Heidi Klum, duket se është duke kaluar një periudhë krize në jetën e saj personale, ndërsa shpesh
Heidi Klum, linja perfekte edhe 40 vjeç (FOTO LAJM) Në moshën 40-vjeçare, Heidi Klum vazhdon të ketë linja të admirueshme për të gjithë bashkëmoshataret e saj. Një prej
Presidenti kolumbian e "bën" në miting (VIDEO) Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka përjetuar një moment jo shumë të këndshëm gjatë një mitingu në fushatën z
Maskimi perfekt i Heidi Klum (FOTO LAJM) Shumica e modeleve shpenzojnë shuma të mëdha parash për të parandaluar plakjen, por Heidi Klum ka bërë të kundërtën për
Portokallia në modë, merrni shembull nga VIP-at (FOTO LAJM) Portokalli, si dielli në perëndim dhe frutat më ekzotike, kjo është ngjyra e kësaj vere. Ja disa look-e të vjedhura p
Halloween, vipat të fusin frikën (FOTO-LAJM) Fotot që do të shikoni më lartë, janë shkëputur nga momente të personazheve të njohura të cilët kanë festuar Halloween-i