999 rezultate për

klubit

Skuadra turke e futbollit gjen zgjidhjen për financat, blen dhi për të mbajtur klubin Mënyrat për të sponsorizuar një klub janë të shumta, por që një ekip futbolli të mbahet nga të ardhurat e shitjes së qum
Mourinho apo Pogba? Njëri duhet të largohet nga United Manchester United po kalon një krizë me trajnerin e tyre, Jose Mourinho i cili duket se u ka shpallur luftë di klubit as
Ditëlindja e Tiranës, tifozët ironizojnë drejtuesit e klubit Klubi i Tiranës, ditën e sotem feston 98-vjetorin e krijimit që nga fiti i largët 1920. Por mesa duket tifozët nuk j
I shënoi Partizanit, Mocka transferohet te Tirana Është prezantuar sot në ambjentet e klubit të bardhebluve, portieri Shpetim Mocka për Tiranën. Futbollisti nga Vlora ka
Zyrtare: Nga Madridi largohet një sulmues Kevin Gameiro është zyrtarisht një lojtar i Valencias, duke i dhënë fund kështu aventurës së tij me Atletico Madrid.
Zyrtare: Milan dhe Inter ishin në luftë për të, Bernard tregon të ardhmen Milan dhe Inter ishin prej kohësh në ndjekje të 25-vjeçt brazilian Bernard, me kuqezinjtë që ishin më të fokusuar tek tr
Legjenda e Manchester United kritikon ashpër Jose Mourinhon Ish-mbrojtësi i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, mendon se trajneri i klubit, Jose Mourinho, është duke ia ulur vetëb
Këto fanela të gjigantit anglez po i çudisin të gjithë (FOTO LAJM) Tottenham Hotspuri i kishte zbuluar, në korrik, fanellat e para dhe të dyta për sezonin e ardhshëm dhe tifozët nuk ishin
Probleme serioze për Chelsean, rebelohet ylli i skuadrës Sipas mediave britanike në klubin e Chelseas kanë nisur probleme serioze. Pretagonist i këtyre lajmeve është bërë yl
Milan rikthen legjendën e klubit Klubi i Milanit duket se po e merr veten pas problemeve të shumta financiare. Së fundmi raportohet se Milani është p
Ibrahimovic flet në telefon me fansat e tij, i premton se do të fitoj kampionatin Zlatan Ibrahimovic i është bashkuar iniciativës së klubit të tij Los Anxhelos Galaxy dhe ka punuar për një ditë si centr
Sulmuesi spanjoll nënshkruar kontratë të re me Chelsean Pedro e ka zgjatur kontratën e tij me klubin londinez deri në vitin 2020. Spanjolli u transferua në Stamford Bridge n
Mourinho rrezikon shkarkimin, United gjen zëvendësuesin e tij Sipas mediave britanike trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është në një konflikt të hapur me klubin e tij dhe m
Interi i kthen përgjigje klubit anglez për Ivan Perisic Inter raportohet se ka lëshuar një paralajmërim për Manchester United në lidhje me Ivan Perisic. Kjo është vera e dyt
Barcelona ndryshon sloganin “më shumë se një klub” (FOTO LAJM) Slogani “Mes que un club” (më shumë se një klub) doli nga goja e ish-presidentit të Barcelonës, Narcís de Carreras, në n
Zyrtare: Andre Schurrle transferohet në Angli Andre Schurrle është zyrtarisht lojtar i Fulhamit. Fulhami ka konfirmuar se e ka transferuar Andre Schurrle nga Borus
E pazakontë ajo çfarë kërkon Vllaznia në "Facebook" (FOTO LAJM) Vllaznia pak minuta më parë ka bërë një lëvizje shumë të pazakontë për sa i përket një klubi futbolli profesional. N
Zyrtare: Milan konfirmon shkarkimin e Mirabellit Milani zyrtarisht i ka ndarë rrugët me drejtorin sportiv Massimiliano Mirabelli. Mirabelli iu bashkua Milanit nga riv
Rodriguez tek Reali? Lojtari pakt të fshehtë me Perezin James Rodrigez do të qëndrojë në Mynih. Kolumbiani do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit të Bayernit edhe për një sezon.
Zyrtare: Malcom lojtar i Barcelonës Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e talentit brazilian, Malcom nga skuadra franceze Bordeaux. Për 21-vjeçarin th