999 rezultate për

klubi

Partizani dhe klubi i AIK-ut marrëveshje të re për Jasir Asanin Jasir Asani do të vazhdoj huazimin tek skuadra e madhe suedeze AIK nga Stokholmi. Ka qenë klubi i Partizanit që ka nj
Parma, ekipi që dikur pushtoi Evropën Të gjithë e mbajnë mend se si përfundoi. Nga viti 1990 deri në vitin 2004, Parma garoi si një nga skuadrat kryesore të I
Fituan Kupën e 8, klubi feston me 10.000 tifozë në stadium në kohë pandemie (VIDEO) Festë e çmendur bashkë me tifozët dhe fitimi i Kupës së tetë në historinë e klubit. E mërkura ka qenë një fantastike
Koronavirusi "pushton" klubin e futbollit, 25 persona në izolim 25 persona, lojtarë dhe staf të skuadrës ukrainase të Karpaty di Leopoli kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Lajm
E pazakontë, ylli brazilian udhëtoi 600 km me biçikletë për të nënshkruar me klubin e ri Ish-lojtari i Kombëtares së Brazilit, Fred, ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë. 36 vjeçari që në të kaluarën
Perez nuk e mban premtimin, Zidane "dorëzohet" për Poul Pogba Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba. France
ZYRTARE/ Skudra e Premier League i rinovon kontratën trajnerit Hasenhuttl Trajneri i Southampton, Ralph Hasenhuttl ka rinovuar kontratën me klubin e Premier Leagues. Tabloidi britanik "SunSpo
Presidenti i klubit spanjoll "qeveri në vete", do të lejojë ndeshjet me tifozë Spanja është një nga vendet më të prekura nga Koronavirusi, ku janë regjistruar raste të shumta të infektuarish dhe vikt
Infektohet me koronavirus edhe drejtori sportiv i klubit shqiptar Nuk ka qetësi te skuadra shqiptare e Renovës në Maqedoninë e Veriut, ku ditën e djeshme pas testeve të kryera, u njoftua
Futbollisti ndërroi jetë në moshën 18 vjeçare, klubi i Skënderbeut mesazh prekës (FOTO LAJM) Dorian Tahirllari, nuk mundi ta fitojë luftën më të rëndësishme, atë me jetën. Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeu
Rashica largohet nga Werder? Reagon klubi gjerman S’ka oferta e as kontakte mes klubeve për Rashicën. Klube të shumta nga Anglia dhe Italia sipas shumë mediave interes
Rashica drejt transferimit te klubi i njohur i Serie A? Milot Rashica mund të jetë zëvendësuesi i Jose Maria Callejon. Ky i fundit mund të largohet nga skuadra italiane në f
Atletico e Madridit "piketon" gjigandin e Atalantës si zëvendësues të Costas E ardhmja e Duvan Zapata mund të jetë në Spanjë. Sulmuesi ndiqet me interes nga Atletico Madrid, që e shikon 29-vjeçarin
Mbappe sinjale Liverpoolit: Janë klubi më i çmendur në botë Kylian Mbappe ka bërë edhe një deklaratë me të cilën i afrohet kalimit te Liverpoolit. Superylli i PSG-së ka thënë se
E BUJSHME/ Panuccin e do klubi legjendar belg Kristian Panuçi bëhet gati që të kthehet përsëri protagonist në futboll, por këtë herë në radhët e një klubi e jo të një
Daily Mail: Newcastle synon Shaqirin Newcastle ka identifikuar Xherdan Shaqirin si lojtarin që dëshiron ta transferojë në këtë verë. Roma e Sevilla po as
Milik do Juven, ka një kërkesë për Napolin Sulmuesi polak shpreson që Napoli ta ulë çmimin e tij pas interesimit të “Bianconeri” për të. Arkadiusz Milik nuk e k
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Muriqi drejt Francës, klubi elitar do sulmuesin Lajmet për të ardhmen e Vedat Muriqit nuk ndalojnë. Sulmuesi mbetet një nga futbollistët shqiptarë që do të ndryshojë me
Sportingu refuzon 10 milionë euro nga Milani për 18-vjeçarin Vëzhguesit e Milanit i kanë përqendruar sytë te talentet me perspektivë në Europë. Një prej të pikasurve nga kuqezinjtë