999 rezultate për

klopp

Klopp tremb Liverpoolin, mund të marrë drejtimin e Gjermanisë Jurgen Klopp mbetet plotësisht i përkushtuar ndaj Liverpoolit, por pranon se një ofertë për t’u bërë trajner i Kombëtare
Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata
Shaqiri i pakënaqur me aktivizimin e pakët Xherdan Shaqiri është shprehur i pakënaqur me rolin e tij si rezervist te Liverpooli, mirëpo edhe përkundër kësaj ai ka
Mos e humbisni: Si e festoi Klopp triumfin në sekondat e fundit ndaj Leicester (VIDEO) Liverpool fitoi me vështirësi ndaj Leicesterit në minutën e 90-të falë një penalltie të cilën e shndërroi në gol James M
Befason Klopp: Largohem nga Liverpooli nëse më bëjnë këtë gjë Jurgen Klopp ka premtuar se ai do të largohet nga posti i trajnerit të klubit nëse Liverpooli ia publikon ndonjë fjalim
Klopp zgjedh të jetojë në shtëpinë e Bregdan Rodgers Klopp e ka marrë me qera një shtëpi afër Liverpoolit kurse pronar i shtëpisë është Brendan Rodgers. Rodgersi ka tregu
Liverpool-Salzburg, formacionet zyrtare: Klopp hedh arsenalin e rëndë në fushë Jurgen Klopp nuk dëshiron ti lërë asgjë rastësisë dhe ka hedhur sot një formacion të fortë në ndeshjen e tyre kundër Sal
Klopp: Guardiola, më i miri Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, mund të jetë zgjedhur si trajneri më i mirë i vitit në botë nga FIFA, por ai e pra
Jurgen Klopp, trajneri më i mirë Klopp është shpallur trajneri më i mirë për vitin 2019 Triumfi në Ligën e Kampionëve dhe Superkupën e Evropës, ka bër
Klopp flet me superlativa pas fitores ndaj Chelsea-s Trajneri i Liverpoolit, gjermani Jurgen Klopp, në fund të ndeshjes së fituar kundër Chelseat me rezultatin 1-2 në “Stamf
Klopp: Gara për titullin nuk ka mbaruar dhe Guardiola e di këtë Jurgen Klopp ka hedhur poshtë talljet e Pep Guardiolas, i cili uronte titullin e kampionit për Liverpool. Klopp ka bë
Klopp dhe Salah kthejnë në traditë, përqafim në tunel para çdo ndeshjeje (VIDEO) Jurgen Klopp dhe Mohamed Salah e kanë një traditë, ku përqafohen para çdo fillimi të ndeshjes. Dyshja kanë një marrë
Nuk po gjen hapësira te Liverpooli, Shaqiri ka një mesazh për Klopp Xherdan Shaqiri ka një mesazh për Jurgen Kloppin. Ylli i Liverpoolit ka treguar se është duke ndjerë keq për mungesën e
Probleme edhe më të mëdha për Shaqirin tek Liverpool Xherdan Shaqiri ka marrë një lajm të keq nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i cili ka kërkuar përforcime të reja
Ancelotti tregon fjalët që i tha Kloppit në fund të ndeshjes Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë
Klopp ankohet për penalltinë që iu dha Napolit (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, u duk i zhgënjyer nga penalltia që ekipit të tij iu dha në disfavor, në humbjen 2-
Befason Jurgen Klopp: Manchester City është skuadra më e mirë në botë Jurgen Kloop ka deklaruar se Liverpooli nuk është skuadra më e mirë në botë edhe pse të Kuqtë sezonin që lam pas u shpal
Klopp kujton titullin me Dortmundin: Isha i dehur dhe fjeta në stadium, në shtëpi shkova me një kamion plot me pula Në vitin 2011, Jurgen Klopp e fitoi titullin e kampionit në Gjermani më Borussia Dortmundin, duke fituar edhe famë në të
Liverpooli dorëzon listën për Champions, Klopp merr vendimin për Shaqirin Liverpooli ka dorëzuar listën me futbollistët për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. "Të Kuqtë" e fillojnë mbroj
E thotë edhe Klopp: Shaqiri do të luajë më shumë këtë sezon Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri thuhet se nuk do të paraqitet për kombëtaren e Zvicrës në kualifikimet për "Eu