999 rezultate për

klodjan

U panë me të keq kur po qetheshin tek berberi, si u vra 39-vjeçari në Durrës? Sherri mes dy të rinjve (Erald Gjini dhe Klodjan Daci) në Durrës, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosu
I dënuar se drejtonte rrjetin e "të bardhës", kush është Klodjan Çopja që duhet të deklarojë pasurinë Klodjan Çopja, është personi i dytë që është bërë tagër i ligjit special,i cili rezulton që të jetë dënuar në Angli më 4
Kush është Klodian Çopja, shok i dhëndrit të Qazim Sejdinit i arrestuar në Angli "Daily Mail" i ka dedikuar një shkrim ditën e sotme të riut nga Elbasani Klodjan Çopja, i cili ndodhet në burg në Britan
Ngjan me Di Caprion, si trafikanti shqiptar investoi paratë e drogës në Elbasan Mediat britanike kanë shkruar sërish për shqiptarët. "Daily Mail" shkruan për shqiptarin Klodjan Copja, trafikant dr
I kërkoi lek në këmbim të gjobës, arrestohet Pjeshka në Tiranë Policia ka vënë në pranga inspektorin e Drejtorosë Rajonale të Hetimit Tatimor. Burime zyrtare bëjnë me dije se i arr
Gazetarja tregon kush mund të jetë Kryeprokurori i ardhshëm pas Llallës Duke qenë se data 7 dhjetor është dita e fundit e përfundimit të mandatit të Kryeprokurorit Llalla, kudo ka plasur debat
U arrestua për terrorizëm, lihet i lirë pedagogu shqiptar Lajmi se një pedagog shqiptar u arrestua në Malajzi pak kohë më parë për terrorizëm bëri bujë kudo në media dhe rrjete s
Dhëndër në Myftininë e Elbasanit, kush është pedagogu nga Cerriku i arrestuar në Malajzi Familja Zaimaj në Cërrik është e shokuar nga lajmi për djalin e tyre të arrestuar në Majlazi për terrorizëm. Nëna e t
Njihuni me Klodjanin, biznesmeni që i “vodhi” zemrën Zaiminës që kur ishte 17-vjeçe (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari së shpejti do të bëhet nënë. Lajmi qarkulloi fillimisht si një thashethem dhe më pas u konfirmua nga vet
Rrëfimi i pogradecares: U mashtova nga një burrë me dy fëmijë, më la shtatzanë Një histori e dhimbshme po trajtohen në “Me zemër të hapur”, një histori e cila lindi nga një premtim për dashuri e besn
Trupi i Klodjanit sot mbërrin në Shqipëri Ditën e sotme arkivoli me trupin e Klodjan Hysës do te mbërrije në Shqipëri ku do te kryhen edhe ritet mortore qe ai te
Ndalohen dy të rinjtë të cilët shkruajtën emrin e Ramës në koshin e plehrave Dy të rinj janë shoqëruar në polici, pasi ata kishin shkruar emrin e kryeministrit Rama në një kosh mbeturinash. Buri
Marrëveshje mes Spitalit Amerikan dhe UT për studentët Nga një marrëveshje e arritur midis Rektoratit të Univeristetit të Tiranës dhe Spitalit Amerikan do të bëhët e mundur që
VESHTRIM: Gjuha jonë E ëma i bërtet të birit në italisht, më pas i biri ankohet te i ati në italisht. Dukej një pamje e këndëshme, të huaj
VESHTRIM: Jepi Dule se e ke fushë me lule Kryelajmi fillon me intervistën e Qirje DULE. ”Shteti grek ka të drejtë te shqetësohet dhe të ankohet në strukturat e BE