999 rezultate për

klodiana

Gazetarja fajëson shtetin shqiptar për vrasjen e Marios: Vrasja ishte paralajmëruar Gazetarja investigative Klodiana Lala e ftuar në Opinion ka pranuar se Majollari është kërcënuar disa herë para vdekjes
Thirrja e ish-atletes rekordmene për sportistët: Largohuni nga Shqipëria Atletet Klodiana Shala dhe Luiza Gega, rrëfyen miqësinë dhjetë vjeçare, sakrificat, punën, përpjekjet për të arritur med
Humbi këmbën në aksident, Klodiana Shala i bën dhuratën më të bukur Thonë se dashuria e motrës për vëllanë nuk ka të sosur dhe këtë erdhi të na e vërtetonte në rubrikën “Ka një mesazh për
Nuk paraqitet në gjykatë, "supermashtruesja" mashtron për Shën Valentin Klodiana Kuqi ditën e sotme duhej të paraqitej para togave të zeza, por nuk kjo gjë nuk ka ndodhur. Mësohet se ajo ka
Klodiana Shala nuk tërhiqet: Do ta birësoj me çdo kusht një fëmijë Sportistja e njohur Klodiana Shala ka qenë e ftuara e radhës në emisionin Rudina ku është rrëfyer edhe për një deklaratë
Klodiana Shala i kërkon publikisht shtëpi Erion veliajt: Po bie çatia mbi kokë Sportistja Klodiana Shala, e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, deklaroi se i ka kërkuar një nder kryebashkiakut të
Plas sherri live mes gazetarëve në emision (VIDEO) Largimi i Haki Çakos ka shkaktuar debate të forta mbrënë mes gazetarëve. Fillimisht kanë qenë dy gazetarët Artan Hox
Sherr LIVE mes gazetareve: Merresh me thashetheme, sikur ke ngrënë letra Teksa janë ftuar në “Studio e Hapur” për të komentuar shkarkimin e Haki Cakos si Drejtor i Pergjithshem i Policise, Ar
Deklarata e gazetares: Rama di çdo gjë për trafikun e drogës dhe krimin Gazearja e kronikës Klodiana Lala duke shtuar se Rama është i mirëinformuar për çdo veprimtari kriminale. “Çdo ditë
Mbyllet votimi në Durrës, këta janë deputetët që shkojnë në Kuvend Ka përfunduar numërimi i votave në qarkun e Durrësit. Sipas rezultateve PS ka marrë 49.6% të votave, PD 28.9% dhe LSI 1
Sherri Vokshi-Spahiu në Kuvend, zbardhet debati i plotë Dy seanca dëgjimore të përfshira në kalendarët e komisioneve parlamentare kanë dështuar dje, njëra për shkak të mungesës
Klotilda Gjata: Eshtë shpifur ndaj meje, ja Dëftesa e Pjekurisë (FOTO) Drejtoresha e Shkollës "Petro Sota" në Fier, Klotilda Gjata (Naço) ka reaguar përmes Portalit Albeu.com duke hedhur posh
"Londër 2012", tërhiqet Klodiana Shala Atletja shqiptare, Klodjana Shala tërhiqet nga Lojrat Olimpike "Londër 2012". Lajmin e konfirmon për Top Channel, mjeku