999 rezultate për

klodian

Major Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit (VIDEO) Është përcjellë për në banesën e fundit Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një ekskpoz
Prekëse, djemtë bëjnë homazhe para arvikolit të Major Klodian Tanushi (FOTO LAJM) Pak më parë kanë nisur homazhet për Dëshmorin e Atdheut, Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën disa ditë më parë në
Kuvendi mban një minutë heshtje për Major Klodian Tanushin Kuvendi ka mbajtur një minutë heshtje në nder të Major Klodian Tanushit që humbi jetën disa ditë më parë në Letoni për s
Shqipëria në zi kombëtare, zhvillohen homazhet për Klodian Tanushin Shqipëria është sot në zi kombëtare në nder të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës gjatë një misioni në Le
Miku i Alket Rizait, thirrje Klodian Lekocajt: Mos bëj armiq Pak kohë më par, mediat lokale greke kanë publikuar disa pamje të pazakonta të shqiptarëve në burgun e Koridhalosit. Vid
Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe
Haradinaj nderon ushtarakët e Shqipërisë të vrarë në Letoni: Kosova, përjetësisht mirënjohëse Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka nderuar sot kujtimin e Majorit Klodian Tanushi, ushtarakut shqiptar që humbi
Dalin pamjet, si u përcoll Klodian Tanushi për në Letoni (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka kujtuar majorin Klodian Tanushi, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes,
Mesazhi i fundit publik i Major Klodian Tanushit nga Letonia para se të humbiste jetën (VIDEO) Majori Klodian Tanushi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra disa ditë më parë pas shpërthimit të një predhe gjatë misioni
NATO reagon për vdekjen e Major Klodian Tanushit NATO ka reaguar përmes një mesazhi pasi ndërroi jetë edhe Major Klodian Tanushi nga incidenti i disa ditëve më parë në L
Vdekja e majorit Klodian Tanushi, ulet në gjysmë shtizë flamuri shqiptar në NATO Pas vdekjes edhe të majorit Klodian Tanushi, flamuri shqiptar në bazën e NATO-s në Camp Arena në Heart Afganistan është
Vdekja e major Klodian Tanushit, Majko: Fjalët janë pak për të përshkruar dhimbjen Ish kryeministri dhe ministri aktual i Diasporës, Pandeli Majko ka reaguas pas lajmit për vdekjen e majorit Klodian Tanu
Nuk i mbijetoi dot plagëve të rënda, kush ishte major Klodian Tanushi, babai i tre femijeve Major Klodian Tanushi, humbi jetën gjatë ditës së sotme në Letoni, katër ditë pas ngjarjes së rëndë pas shpërthimit të l
Flet nga burgu Klodian Lekoçaj, i cilësuari "bosi" i mafias shqiptare në Greqi Kloadian Lekoçaj është shqiptari që cilësohet si kreu i "Mafias së burgjeve". Nëpërmjet një telefonate nga burgu i Korid
"Ushtar" i bosit shqiptar në burg Klodian Lekoçaj, arrestohet avokati i njohur grek (FOTO LAJM) Një skandal përvetësimi të shumave të mëdha përmes një kompanie nga një biznesmen grek dhe më pas vrasja e një avokati n
"Unë jam shqiptar", si i kërcënonte Klodian Lekoçaj biznesmenët grek që nga burgu? Klodian Lekoçaj është një nga shqiptarë që i ka hapur më shumë probleme drejtësisë greke. ai edhe pse është në brug
Gazetarja përplaset ashpër me zv.ministren e Brendshme Gazetarja Klodiana Lala u përplas ashër me zëvendës ministren e Brendshme, Rovena Voda në emisionin Opinion. Teksa po di
Blendi Fevziu zë ”ngushtë” zv.ministren, nuk thotë asnjë përgjigje Blendi Fevziu, drejtues i emisionit “Opinion” e ka pyetur drejtpërsëdrejti zv.ministren Rovena Voda që të thotë vetëm nj
"Jam djali i Edi Ramës", si i peshkoi mashtruesi biznesmenët duke u marrë 490 000 euro Klodian Ciruna, një person që herë hiqej si prokuror herë si gjyqtar dhe me dike tjetër prezantohej si djali i kryeminis
Ky është autori i dyshuar për vrasjen e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit. Në lidhje me këtë vrasj