999 rezultate për

klinton

Kaloi në depresion nga karantina, regjisori i famshëm hidhet nga kati i 27 (FOTO LAJM) Steve Bing – babai i djalit të Liz Hurley, Damian i njohur edhe si playboy i Hollivudit, trashëgimtari i pasurive të pat
"Admiroj udhëheqjen tënde", zbardhet biseda mes Klinton dhe Thaçit 21 vite më parë (FOTO LAJM) 21 vjet më parë u nënshkrua marrëveshja për demilitarizimin e UÇK’së, ku ishin përfshirë në detaje fazat e dorëzimit të
Tradhtia me Lewinsky, Bill Klinton: E bëra për të hequr stresin Bill Clinton iu rikthye skandalit të tradhtisë me Monica Lewinsky në një dokumentar që trajton jetën e çiftit Clinton në
Gazetari shqiptar jep lajmin e papritur: "Do të bëhem baba!" (FOTO LAJM) Gazetari Klinton Zeqiraj ka dhënë lajmin e papritur se shumë shpejt do të bëhet baba. Ai ka pozuar në një foto përkra
Skandali seksual i Bill Klinton dhe Monica Lewinsky shumë shpejt do të bëhet film Bill Klinton dhe Monica Lewinsky u përfshinë në një skandal seksual gjatë viteve 1995-1997, i cili u përhap në të gjitha
Jahjaga: Vendosmëria e Klinton i dha fund luftës në Kosovë dhe na ktheu lirinë Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjga, e ka pritur sot në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, ish-presidentin hi
Kapet personi që kishte planifikuar vrasjen e Obamës dhe Klinton (FOTO LAJM) Udhëheqësi i një grupi të armatosur, Patriotët e Bashkuar Kushtetues, të cilët u përpoqën të ndalonin emigrantët në kufi
Si u mashtrua me fotografinë e Pacollit dhe Klintonit në Rusi Behgjet Pacolli ka pasur fat ta marrë tenderin nga shteti rus për ta rinovuar pallatin presidencial të njohur si Kremlin
Zbardhet shkaku i largimit të fotografisë së Klintonit në Prishtinë Fotoja e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e cila ishte e vendosur në një ndërtesë në
Serwer: Bolton mund të shkatërrojë Kosovën e Bill Klinton Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit Amerikan, Daniel Serwer, ka shpjeguar arsyet që sipas tij do ta shtyjnë administr
Pas Sorosit, tentohet vrasja e Klintonit dhe Obamës Shërbimi Sekret i SHBA-së tha të mërkurën se disa pako të dyshimta eksplozive janë dërguar në shtëpitë e ish-Presidentëv
Shfaqet sërish e dashura e Presidentit Bill Klinton Emri i saj lidhet me super skandalin e vitit 1998, kur u zbulua marrëdhënia me Presidentin amerikan të asaj kohe Bill Cl
Ngjela krahason Fatmir Xhafajn me Klinton: E kishte vëllain në burg Avokati Spartak Ngjela ka çuditur sërish në lidhje me akuzat ndaj Xhafajt dhe vëllait të tij, Agron Xhafaj. Ngjela i
Klinton përfundon në spital, duket në gjendje aspak të mirë (VIDEO) Drejtori i spitalit në qytetin e Jodhpur të Indisë ka deklaruar sot në këtë spital ka ardhur ish sekretarja e SHBA-ve Hi
Kur Presidenti Bill Klinton dënoi ashpër vrasjen e familjes Jashari (VIDEO) Ish – presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, kishte dënuar fuqishëm sulmin serb të vitit 1998-të
Klinton nuk e harron Kosovën, publikon një video për 10-vjetorin e pavarësisë Bill Clinton, ish-Presidenti i SHBA-së, ka dhënë një mesazh për Kosovën me rastin e dhjetë vjetorit të Pavarësisë. Në
Fillon ndalesa, kështu duket postoblloqet e policisë Komuna e Prishtinës ka filluar me masat parandaluese për uljen e ndotjes së ajrit, e cila ka marrë përmasa shqetësuese.
Familja Klinton do ta anëtarësojë Kosovën në OKB Mbase Kosova nuk do të mundë të sigurojë për një kohë anëtarësimin në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, për shkak se n
Martin Shkreli ofroi 5 mijë euro për t'i shkulur flokët Hillary Klinton Padyshim që të gjithë e njohin Martin Shkrelin.Ai është një nga shqiptarët më të urryer në botë. Kjo për shkak se 34-
Sputnik: Klintonët po përdorin Kosovën, janë shkaktarë për situatën në Maqedoni Gazeta ruse "Sputnik", përmes një shkrimi të publikuar sot, shkruan se Klintonët po përdorin Kosovën për të kontrolluar