999 rezultate për

klinike

Para dhe Pas: E fiksuar me operacionet plastike, veprimi i papritur i Morena Tarakut (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.
Infektohet me koronavirus 32 mjekë e infermierë në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon sot se 32 punonjws nga bluzat e bardha nga Klinika e Nefrologjisë janë infektuar me Co
Ikin dritat në spital, mjekët shqiptar përfundojnë operacionin me dritën e celularit Në Klinikën e Ortopedisë në Qendrën Klinike Universitare, gjatë ditës së sotme është ndalur energjia elektrike teksa mje
Shpërthimi në Ferizaj, kjo është gjendja e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë Plastikë në Qendrën e Klinikes Universitare të Kosovës (QKUK), Zenë Buja ka treguar pë
Nëna e Hashim Thaçit shtrohet në QKUK pas infektimit me COVID-19 Nëna e presidentit Hashim Thaçi, Hyra Thaçi, është shtruar në Klinikën Infektive në QKUK pasi është infektuar me COVID-1
Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
COVID-19/ Në gjendje të rëndë, dy gra shtatzëna shtrohen në Klinikën Infektive Dy gra shtatzëna janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të QKUK-së në Kosovë, pasi kanë rezultuar pozitiv me COVID-1
Bino: Çfarë duhet të bëjë pacienti nëse testi del negativ, por ka shenja klinike Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot futjen e testeve të shpejta në vendin tonë, të cilat do mund të kryhen pra
Brataj thirrje qytetarëve: Kujdes me këtë ilaç, nuk autorizohet për Covid-19 Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u bën apel qytetarëve që të kujdesshëm në përdorimin e medikamenteve antivira
Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçarit në Maqedoni Një 26 vjeçar nga qyteti i Kavadarit ka humbur jetën në Klinikën për Sëmundje Ngjitëse si paojë e infektimit me COVID-19
Infektohen me koronavirus tre infermiere në Klinikën Universitare në Shkup Tre infermiere nga Klinika Universitare në Shkup kanë testuar pozitive me koronavirus. Mësohet se janë infektuar përm
Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Muriqi zbarkon në Paideia, i nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka mbërritur në klinikën e Paideia për t’iu nënshtruar testeve mjekësore te Lazio. Muriqi kompletoi tran
Nëna e dy fëmijëve humb jetën në klinikën private, mjekët lihen të lirë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 39 vjeçare ka humbur jetën në një klinikë private pasi kishte shkuar të
Një tjetër shtet njofton gjetjen e vaksinës kundër koronavirusit Kuba lajmëron nisjen gjatë javës që vjen të testeve klinike, sa i takon vaksinës që pretendon se ka zbuluar kundër koron
Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat
"Në zemër të koronavirusit", brenda Klinikës Infektive në Prishtinë (VIDEO) Prej 13 marsit të këtij viti, Kosova bashkëjeton me COVID-19, sëmundja që paralizoi botën. Koronavirusi është ngulitur n
PD sulmon qeverinë: Mungojnë tamponët, nuk janë kryer testimet për pacientët me simptoma Partia Demokratike ka ngritur akuza ndaj ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet ish deputetit Bardh
Shtimi i rasteve, QKUK ngre alarmin: Jemi stërngarkuar, rrezikojmë kolapsin Në Klinikën Infektive janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensive dhe në