999 rezultate për

klement

Historia prekëse e familjes: Shiste gjak 2 herë në muaj që të birit mos i mungonte gjë Në programin “Dua të të bëj të lumtur” kemi parë shumë histori të ndryshme të cilat kanë qenë plot mesazhe kurajoje dhe
I vranë vëllanë, Murataj flet nga burgu: Kush është Klement Çala Aleksandër Murataj, vëllai i të ndjerit Admir Murataj, i arrestuar për grabitjen e vitit 2017 në rrugën e Rinasit, ka fo
Grabitën 4.6 milion euro për 2 minuta në Rinas, kush janë vëllezërit Çala që "thyen" edhe Bankën në Greqi Ditën e sotme policia ka kapur në një megaoperacion dy vëllezërit Cela. Në mision, kanë marrë pjesë 300 forca policie
Dëshmi therëse nga Thumana: 16 orët e Klementit nën rrënoja (VIDEO) Klement Çupi është një ndër historitë më dramatike të tragjedisë që la pas tërmeti i 26 nëntorit. Qendroi me kurajo për
Xhaxhai tregon me lot në sy momentin kur Klementi ishte nën rrënoja: Më tha fjalën e fundit Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. Xhaxhai tregon mes lotësh, se si nipi iu nda nga jeta para
PAMJET/ Pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi (VIDEO) Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasd
Erdhi për të fejuar të vëllain por tërmeti nuk i kurseu jetën, kompania britanike shkruan për Klementin Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. I riu, punonte se bashku si taksist ne Oxford për kompanin
Dolën gjallë dhe të vetëdijshëm: Pse vdiqën më pas Diena Karanxha, Klement Çupi dhe Saimir Gregu? (VIDEO) Diena Karanxha, Saimir Gregu dhe Klement Ccupi ishin mes 49 viktimave që shkaktoi tërmeti tragjik i tre ditëve më parë n
Si i shpëtoi vdekjes 31 vjeçari nga Thumana, dëshmitë e të mbijetuarve të tërmetit (FOTO LAJM) Tre pjesëtarë të familjes Çupi nga Thumana janë përcjellë për në banesën e fundit. I vetmi që arriti të shpëtonte ishte
"Jam gjallë, më shpëtoni", familjarët tregojnë mes lotësh çfarë iu tha Klement Çupi nën rrënoja Tre pjesëtarë të familjes Çupi nga Thumana janë përcjellë sot në banesën e fundit. I vetmi që arriti të shpëtonte ishte
"O zemrat e mia sa shpejt na ndau Zoti": Halla shpërthen në vaj, kë të qajë më parë 3 pjestarë të familjes Çupi humbën jetën nga tërmeti i fuishëm që shkundi të matën vendin. Hajredin, Lute dhe Klement
Bie në grackën e korrupsionit avokati i Klement Balilit Fiks Fare denoncoi sonte rastin e përfshirjes në korrupsion të dy avokatëve të njohur, që bënin rolin e “sekserit” të pr
Plas në KQZ, Klement Zguri kundër deklaratës së zëdhënëses së tij Një situatë e paprecedentë ka ndodhur këtë të premte në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Pak më parë zëdhënësja e KQ
Klement Balili apelon vendimin e Gjykatës: Nuk keni prova Klement Balili, i njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet
Gabimi trashanik i bashkëshortes solli zbulimin e Çalës në grabitje Supergrabitja e Rinasit ka mbetur ende e pazbardhur plotësisht, kjo për shkak se paratë ende nuk janë gjetur, por edhe p
E quajtën "Eskobari i Ballkanit", Klement Balili dënohet me 10 vite burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg Klement Balilin, por ai do të vuajë vetëm 10, për shkak se më herët
Përfundon seanca gjyqësore, sa burg rrezikon Klement Balili Ka përfunduar seanca e sotme gjyqësore në ngarkim të Klement Balilit, i etiketuar si “Eskobari i Ballkanit”. Avokati
"Ma paskan vrarë burrin!" Bengasi tregon si e gjeti gruan e Klement Çalës duke qarë pas grabitjes në Rinas Alkond Bengasi ka treguar detaje nga përgatitja e grabitjes së Rinasit duke drejtuar gishtin nga Klement Çala dhe Admir
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je