999 rezultate për

kledi

E dinit? Zhaku dhe kompozitori shqiptar janë kushurinj të parë (FOTO LAJM) Inida Gjata, shoëgirl-i e njohur për publikun si Zhaku, ka zbuluar sot se ajo dhe kompozitori i njohur, Kledi Bahiti kan
"S'ka bërë ndonjë punë të madhe", Megi Pojani "ironizon" live këngëtarin që do bëhet baba (VIDEO) Pak ditë më parë çifti më i fundit i zbuluar në shoëbizin shqiptar, Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi konfirmuan zërat se do
I lidhur me moderatoren shqiptare, Kledi Bahiti do të bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Para disa ditësh u bë e ditur se kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku, Kledi Bahiti, është në një lidhje dashurie. Pa
Deri tani 827 viktima, Kledi Kadiu tregon pse virusi në Itali u përhap me shpejtësi Balerini i njohur Kledi Kadiu në një lidhje skype nga Italia tha se virusi Covid 19 aty u përhap me shpejtësi pasi filli
Kledi Kadiu nga Italia: Gjithçka do të shkojë mirë në Shqipëri (VIDEO) Si të gjithë në këto ditë të vështira edhe Kledi Kadiu me familjen po qëndrojnë të "izoluar" në shtëpi. Në një video
"Gjithë të ardhurat për familjet në nevojë", Albi Nako dhe Kledi Kadiu anulojnë eventin (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kledi Kadiu do të mbante një ‘ëorkshop’ në ‘Albi Nako Dance Academy’, por ky event është anuluar. Lajmi
Iku Roberti iku dhe Kledi Kadiu nga "Dance With Me", e zëvëndëson balerina e njohur (FOTO LAJM) Pak para nisjes së spektaklit shumë të ndjekur të kërcimit "Dance with me 6", u zbulua se Robert Aliaj nuk do të jetë më
Kledi Kadiu së shpejti me një post të ri: Jam krenar dhe i nderuar (FOTO LAJM) Kledi Kadiu ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për veten me anë të një postimi në ‘Instagram’. Më i emocionuar s
Nuk e ka lënë muzikën, Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me një projekt (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj prej disa vitesh ndodhet larg Shqipërisë dhe nuk ka qenë aktive as me projekte muzikore. Bukuro
Zbërthehet grupi kriminal në Sarandë, ja si futej droga në Greqi Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan dje një megaoperacion antidrogë në Sarandë ku arrestuan 10 persona,të cilët dys
Krusita e pranon që është në një lidhje dhe ai është… Një ndër të ftuarat e "Shiko kush Luan" ishte këngëtarja që i është bashkuar “Threedots” së fundmi, Krusita. Prej di
Kompozitori i njohur e pranon: Vdisja të punoja me Samantën Kledi Bahiti i ftuar në emisionin “Thumb” ka folur në lidhje me punën e tij si kompozitor dhe marëdhënien me emra të njo
Kledi Kadiu përplaset me Romeon: E shohim kush qan Nuk kanë të sosur situatat e tensionuara në Dance With Me. Kështu këtë herë ka pasur një përplasje mes Romeos dhe Kl
Kledi Kadiu poston pamjen luksoze nga dritarja e shtëpisë së tij Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari.
E konfirmuar, Kledia Kadiu së shpejti në emisionin shqiptar Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu duket se ka marrë vendimin e rëndësishëm për tu rikthyer edhe njëherë në Shqipër
Dalin fotot nga dasma përrallore e Kledi Kadiut (FOTO LAJM) Kledi Kadiu dhe Charlotte Lazzari kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë javën e kaluar. Në një ceremoni private, çifti
Kledi Kadiu rikthehet në Shqipëri, emisioni ku do shfaqet Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu duket se ka marrë vendimin e rëndësishëm për tu rikthyer edhe njëherë në Shqipër
U bë hit në kohë rekord, historia që fshihet pas këngës së dasmës Besi-Xhensila Besi dhe Xhensila janë duke pritur një vajzë të bukur të vijë në jetë dhe për këtë janë bërë pjesë e pandarë e mediave.
Kledi Kadiu rrëfen të shkuarën e errët: Kam vjedhur për mbijetesë Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu nw një rrëfim të gjatë për BBC-në, ka treguar detaje për jetën e tij në Shqipër
Habit Kledi Kadiu, ja çfarë bën me vajzë e tij Koreografi i njohur Kledi Kadiu, i cili tashmë është një figurë e njohur edhe jashtë kufive të Shqipërisë, ka ndarë me