999 rezultate për

klea

"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM) Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës. Por ajo do ti surprizojë të g
Pesë muajt që ndryshuan përgjithmonë Klea Hutën (VIDEO) Klea Huta ka pasur një datë të shënuar dje dhe këtë sapo na e tregoi me videon e fundit pranë të birit, Krid i cili duke
Nga Klea Huta te Blendi Salaj, kush do e drejtojë festivalin e RTSH-së? Festivali i fundvitit merr gjithmonë vëmendjen maksimale përsa i përket drejtuesve artistikë, por edhe pjesëmarrësve të
Më në formë se kurrë, Klea Huta rikthehet në ekran (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur Klea Huta është rikthyer në ekran pas një periudhe pushimi. Klea do të modero
Klea Huta ndau foton më të bukur familjare me Elgitin dhe Kridin e vogël (FOTO LAJM) Në muajin qershor, çifti shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda u bekuan me një bebush. Moderatorja sol
"Si babi", Klea publikon foton e Elgitit me Kridin dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti. Ajo solli në jetë një djalë,
Klea xheloze? I ka përgatitur Elgitit një listë me vajza që s'do bashkëpunojë (FOTO LAJM) Çifti i njohur i shoëbiz-it, Klea Huta dhe Elgit Doda, ishte dje i ftuar në emisionin “E Diela Shqiptare”, ku rrëfeu dis
Së shpejti në ekran, Klea Huta zbulon formatin ku do ta shihni (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar projektin më të ri televiziv. Ajo
Klea Huta ka zgjedhur nusen e djalit, është vajza e moderatores shqiptare (FOTO LAJM) Së fundmi, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi vendosi të ndajë fotot e para me të voglën në krahë, Emin, duke mos e fsh
"Më raftë pika mua", Klea Huta rrëfen netët e vështira me të birin (FOTO LAJM) Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet ç
Vetëm tre muaj pasi u bë nënë, Klea Huta i rikthehet ekranit (FOTO LAJM) Tre muaj pasi solli në jetë djalin Krid nga martesa me muzikantin Elgit Doda, Klea Huta po përgatitet të rikthehet në ek
"Mreti mamës", Klea Huta gjen fjalët më të ëmbla për 3 mujorin e të voglit të saj (FOTO LAJM) Klea Huta vërteton vazhdimisht me postimet e saj në Instagram ndjesinë e mahnitshme e të ndjerit nënë. Sot djali i sa
Vetëm pak muaj pasi u bë nënë, Klea Huta mahnit me dukjen e saj (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë prindërit më të rinj në shoëbizin shqiptarë. Artistët u bënë prindër pak muaj më parë d
Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit. Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e
Ka nisur që tani me këshillat, çfarë i mëson Elgiti të birit për gocat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid. Këtë detaj e ka treguar dhe vet
Klea tregon pasiguritë pas lindjes: Kisha frikë Moderatorja Klea Huta ka publikuar vazhdimisht foto në rrjete sociale. Ndërsa sot, si rrallëherë, Klea ka hapur zemrën m
Gati për brunen ambicioze? Çfarë po paralajmëron Klea Huta (FOTO LAJM) Klea Huta është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo u bë nënë për herë të parë në muaj