999 rezultate për

klaudio

Nxënësja ekselente fiton bursën në Turqi, por zyrtari i Arsimit e njofton se "ia kanë zënë vendin" Një nxënëse ekselente nga Shkodra, Evina Komi është përzgjedhur nga Ministria e Arsimit, për një bursë në Universitetin
Tare merr vendimin për të ardhmen Drejtori sportive i skuadrës së Lazios, Igli Tare ka konfirmuar se do të zgjasë kontratën deri në vitin 2022 me skuadrën
U vra për të mbrojtur nipin, flet autori: Si e vrava dajën e Klaudios Policia e Tiranës zbardhi dinamikën e ngjarjes se të premtes në Bathore ku mbetën një i vrarë dhe një i plagosur. Më
Dy në pranga dhe një në kërkim pasi tentuan të vrisnin një person Tentuan të vrisnin një person mbrëmjen e djeshme në Lezhë, dy persona kanë rënë në pranga dhe një është shpallur në kërk
Ja si reagojnë shqiptarët kur rrihen 2 të rinj (VIDEO) "ǒndodh kur dikush dhunohet fizikisht dhe verbalisht në rrugë?” Kësaj pyetjeje i jep përgjigje videoja e realizuar ng
Marchisio drejt Interit Është një moment i vështirë për Klaudio Marchision. Mesfushori i Juventusit, i konsideruar nga tifozët si kapiteni i ard
Ranieri: Nuk jam i kënaqur me Adrianon Trajneri i Romës, Klaudio Ranieri, nuk është i kënaqur me mënyrën se si stërvitet përforcimi i ri i klubit Adriano. S