999 rezultate për

klaudia

Pozon nudo nga shtëpia, Klaudia Pepa: Nuk do guxoj ta bëj jashtë (FOTO LAJM) Si për jetën e saj private, ashu edhe për atë profesionale, arritjet dhe sukeset e saj, Klaudia Pepa është një ndër bale
Si lindi dhe mori fund dashuria mes balerinëve, Alba Hoxha largohet nga shtëpia e Albi Nakos Një nga çiftet më të komentuara të showbizz-it, Albi Nako dhe Alba Hoxha, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas plot kat
Nga karantina në Itali, Klaudia Pepa tenton t'i bëjë rreng të dashurit (VIDEO) Balerina shumë e dashur për publikun, Klaudia Pepa po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të izolimit.
"Me buzët që lëpin qenin do puthësh burrin", Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Madje këto ditë që është
Klaudia Pepa tregon me kë do donte të ishte izoluar në shtëpi Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ishte sot në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin "E diela shqiptare". Klaudia
Nuk flasin për më shumë se një javë, vajza i kërkon një mundësi të dytë ish-të fejuarit Programi “Dua të të bëj të lumtur” ka shërbyer si një urë komunikimi midis personazheve të cilët mund të kenë pasur deba
78 milionë dollarë pasuri në moshën 26 vjeçare? Reagon për herë të parë Klaudia Pepa (FOTO LAJM) Sipas “Wikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe në internet, rezulton se balerina e njohur shqiptare, Klaudi
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
Grabitet televizioni lokal në Peqin Gjatë mbrëmjes së djeshme maskat kanë grabitur godinën e televizionit "Klaudiana". Mësohet se persona ende të pa iden
Klaudia Pepa arrin një tjetër sukses në Itali Klaudia Pepa po korr vetëm suksese në vendin fqinj, jo vetëm në fushën e baletit, prezantimit, por tani edhe në një tjet
"Dhe vendin dhe Albin!" Klaudia Pepa "sulmon" publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) Vendi i dytë i Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH-së ka ngjallur komente të shumta në Instagram. Një pjesë e publikut
Klaudia Pepa vë në siklet pasagjerët, bën spektakël në tren (VIDEO) Balerina e njohur Klaudia Pepa, ushtrohet vazhdimisht dhe këtë mund ta bëjë në çdo moment, madje edhe gjatë një udhëtimi
E bukur dhe joshëse, 19 vjeçarja shqiptare pjesë e videoklipit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Klaudia Kalia është një prej vajzave më të bukura që i është shtuar shoëbiziti shqiptar. E ftuar në "Ftesë në pesë",
Klaudia Pepa mes flakëve! Së shpejti do ta shohim në këtë televizion italian (FOTO LAJM) Klaudia Pepa më në fund do të bëhet pjesë e një programi të veçantë në Canale 5. Balerina e njohur shqiptare e ka dhë
Klaudia Pepa feston ditëlindjen, Albi Nako nuk mund të rrinte urtë (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa ka festuar 27-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale për të, ajo ka vendosur të ndajë
Sukseset janë bërë për Klaudia Pepën, balerina s'ka ndërmend të ndalet (FOTO LAJM) Klaudia Pepa nuk ka ndërmend të ndalet me sukseset e saj. Që prej zhvendosjes në Itali dhe suksesit te ‘Amici’, Klaudia
Një yll nga Shqipëria, Klaudia Pepa ne nderoi në Festivalin e Filmit Në Venecia (FOTO LAJM) Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka korrur sukses të madh në Itali, ku është kthyer në një ndër balerinat më të njohura e
Pas Klaudias, Albi Nako zëvëndëson edhe Albën (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit të njohur "Dance ëith me" në Tv Klan i cili këtë vit do të vijë me ndrysh
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Klaudia Pepa me pushime, kush është ai që po e "tërheq zvarrë" (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa prej vitesh tashmë është larguar në Itali ku dhe ka vazhduar karrierën e saj.