999 rezultate për

klan

Trafikonin klandestinë drejt BE, arrestohen dy të rinj Ditën e sotme është bërë e mundur arrestimi në flagrancë i dy të rinjve trafikantë të moshave 26 dhe 33 vjeç, si dhe një
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Çfarë po "gatuan" Turjan Hysko këtë sezon, zbulon një tjetër personazh të "Kalifornia" (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, në “Tv Klan” do të nisë një show i ri i titulluar “Klanifornia”, me producent Turjan Hyskon.
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
Aktorja e “Portokalli” largohet pas 4 vitesh! Bëhet pjesë e spektaklit rival (FOTO LAJM) Delinda Disha, një prej aktoreve më të spikatura të spektaklit “Portokalli” ka vendosur të largohet pas 4 vitesh. Laj
S'do të ketë më sherre? Pas 20 vitesh "Kënga Magjike" vjen me risi (VIDEO) Ardit Gjebrea ka njoftuar se nga data 22 shtator do të nisë transmetimi live i këngëve të festivalit “Kënga Magjike 2019
Pas Klaudias, Albi Nako zëvëndëson edhe Albën (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit të njohur "Dance ëith me" në Tv Klan i cili këtë vit do të vijë me ndrysh
Jo vetëm vajza e motit! Alba Hoxha tashmë me pozicion të ri në “TV Klan” (FOTO LAJM) Alba Hoxha tashmë do të ketë një pozicion të ri në televizionin Klan. Pas punës si prezantuese e motit, tashmë baleri
Shifrat, sa fituan për një vit televizionet më të mëdha në vend (FOTO LAJM) Gara mes dy televizioneve të mëdha në vend është gjithnjë e fortë. Programe në “prime time” që synojnë të tërheqin sa
Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan? Zbulohet e vërteta dhe planet e reja (FOTO LAJM) Merkatoja televizive e programacioneve, bashkë me formatet dhe moderatorët e rinj që pritet të lëvizin nga njëri ekran n
Zyrtare, nga Narcos te Marina ky është programacioni i Tv Klan këtë sezon (VIDEO) Sezoni i ri televiziv në “TV Klan” do të nisë me shumë surpriza! Programacionet më interesante dhe serialet më të buj
Jo "Duplex", zbulohen emra dhe detaje të reja rreth emisionit të Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthimin e saj në televizion
Albtelecom sjell Klan HD dhe Klan Plus HD me një paketë ekskluzive ALBTV ALBtelecom si një ndër kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit në vend është në përpjekje të vazhdueshme për të pasu
Ndryshime të mëdha në Tv Klan, ikën Ermali vjen moderatorja me show-n e famshëm (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur t
Sezon i ri ndryshime të reja, Tv Klan mbyll dy emisione të njohura (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv që do të nisë këtë shtator pritet të sjellë ndryshime të mëdha në ekran. Shumë programe do të z
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
Lamtumirë Turqi dhe Indi! Tashmë Tv Klan rikthen telenovelat braziliane Lamtumirë serialeve turq dhe indiane! Tashmë Tv Klan do të rikthehet sërish në bazë duke risjellë për publikun shqiptar
Trafikonin klandestinë sirianë, arrestohet një person Policia e Gjirokastrës parandalon trafikun e klandestinëve sirianë 45 km në thellësi të territorit shqiptar. Burime nga