999 rezultate për

klajdi

Vrau me thikë kunatin natën e ndërrimit të viteve, mbyllen hetimet për Klajdi Shundin Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim Klajdi Shundin, i riu që vrau kunatin e tij, Vladim
Klajdi Haruni zbulon publikisht të dashurën (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun, Klajdi Haruni, ka zbuluar së fundmi se është i dashuruar. Madje ai ka zbuluar se edhe k
Çfarë duan gratë?! Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen 1 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Çfarë duan gratë? Kjo është pyetja 1 milion dollarëshe e bërë prej shekujsh në historinë e njerëzimit, dhe Klajdi Har
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
"Me fat që të kam", urimi special i Brunos për ditëlindjen e Klajdi Harunit (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari i njohur Klajdi Haruni feston ditëlindjen e tij. Miku i ngushtë i këngëtarit, Bruno ka zgjedhur
"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
Tërmeti tragjik, 8 metra nën rrënoja me Klajdi Qaton Klajdi Qato është një nga të mbijetuarit e tërmetit të 26 nëntorit. Ai u bllokua nën rrënoja në vilën “Palma” në Durrës.
Haki Çako rrëfen momentet e vështira: Si u arrit të shpëtohej nga rrënojat Klajdi Qato I ftuar në studion e "Kjo Jave" Haki Çako rrëfeu momentet e vështira gjatë operacioneve të kërkim shpëtimit. “Te godi
Shpëtoi i gjallë pas 21 orësh nën rrënoja: Klajdi Qato rrëfen si arriti të mbijetojë Ditën e tërmetit, me 26 nëntor 2019, Top Story udhëtoi për në vendet më të prekura nga ky tërmet, ndër to është dhe zona
19 orë nën rrënoja, Klajdi Qato rrëfen tmerrin nën gërmadha Pas më shumë se 19 orësh nën rrënoja, Klajdi Qato është nxjerrë nga rrënojat e pallatit. 24 vjeçari Klajdi Qato një n
Rrëfimi i pabesueshëm i zjarrfikësit: Nuk e menduam jetën tonë, vetëm nxorrëm gjallë Klajdin Efektivët e forcave zjarrfikëse kanë treguar detaje nga operacioni për shpëtimin e Klajdi Qatos, 25-vjeçarit i cili arri
Nxirret i gjallë nga rrënojat Klajdi Qato, djali i pronarit të hotelit që u rrafshua (VIDEO) Një histori fatlume është ajo e Klajdi Qatos i cili është nxjerrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga rrënojat e Ho
I gjallë nën rrënoja, Meta mbërrin në Durrës për Klajdin 21 viktima dhe mbi 600 persona të plagosur është bilanci i tërmetit që përfshiu vendin në orët e para të mëngjesit.
"E do gruan të virgjër?", si përgjigjet Klajdi Haruni (FOTO LAJM) Klajdi Haruni është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
"Ambulanca erdhi me vetëm një infermier", trondit dëshmia nga aksidenti në Lushnjë “I nxorrëm nga makina e shtypur duke përdorur dritat e celularëve. Njoftuam disa herë policinë dhe autoambulancën por at
Qenkan të dashuruar, Klajdi dhe Bruno bëjnë publike lidhjet (FOTO LAJM) Klajdi dhe Bruno ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ku Marina Vjollca ua nxori të gjitha sekretet, që n
"Fansja" futet papritur në skenë dhe i ulet në prehër Klajdi Harunit (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Bruno ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ku gjatë intervistës me Marinën zbuluan shum
Pas aksidentit, Klajd Haruni ka fjalët më të bukura për miqtë e tij të “Threedots” (FOTO LAJM) Ka gjetur mënyrën më të bukur për t’u uruar shokëve të tij, rikuperimin pas aksidentit të ndodhur rreth dy javë më parë.
Aksidentohen në Librazhd 4 futbollistë, dërgohen me urgjencë në spital Sapo është shënuar aksidenti I tretë përgjatë pasditës së sotme në Elbasan, ku para pak minutash në fshatin Qukës, aksi