999 rezultate për

klaas

Kur i ikën truri Huntelaar-it (VIDEO) Schalke 04 e nis vitin 2015 me një fitore ndaj Hannover 96, por kishte diçka që ia prishi disi festën "Bluve Mbretërorë"
Schalke 04 "blindon" Huntelaar Sulmuesi i Schalke 04, hollandezi Klaas Jan Huntelaar, të cilit i skadon kontrata në fund të këtij sezoni, është gati pë
4 emra për sulmin e Fiorentinës (FOTO LAJM) Sipas asaj që raporton "La Nazione", Drejtori Sportiv i Fiorentinës Daniele Parade së bashku me atë Teknik Eduardo Macia
Juve, lind ideja Huntelaar Juventusi në janar do të blejë një sulmues. Emri më i lakuar është ai i Fernando Llorentes, futbollist i Athleticos së B
10 goleadorët më të mirë janar-mars (FOTO LAJM) Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në arenën ndërkombëtare përsa i përket 3 muajve të parë të vitit 2012. Ajo që
Rilindja e Klaas-Jan Huntelaar Fytyra e vogëlushit të mërzitur dhe të trishtuar, shpesh që dilte në kamerat që filmonin pankinën, duket se tashmë janë