999 rezultate për

kjaer

Ky pritet të jetë formacioni i Man.United pas transferimit të Van de Beek (FOTO LAJM) Donny Van De Beek do të jetë një element shtesë në mesfushën e Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ kanë arritur marrëve
Solskjaer para ndeshjes me Sevillan: Jemi të gatshëm Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është i sigurt për suksesin e ekipit të tij në prag të gjysmëfinales
As Guardiola dhe as Solskjaer, kush janë katër nominimet për trajnerin e sezonit në Premier League Janë zbuluar emrat e katër nominimeve që janë në garë për çmimin ‘Trajneri i sezonit’ në Premier League. Frank Lampar
Ronaldo si menaxher, Solskjaer: Na këshilloi të blinim Bruno Fernandes Bruno Fernandes po shkëlqen me fanellën e Mançester Junajtid dhe është kthyer shumë shpejt në një nga blerjet më të godi
Solskjaer i bën një suprizë të "hidhur" lojtarëve, nuk do të ketë pushime Lojtarët e Manchester United nuk do të mund të shfrytëzojnë asnjë ditë pushim gjatë kësaj vere. Lajmin e ka bërë të d
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
Marrin frymë lirisht te Milani, Kjaer nuk ka dëmtuar ligamentet Skuadra e Milan, ka marrë të rejat e fundit lidhur me qendërmbrojtësin danez, Simon Kjaer, pasi ky i fundit pati disa pr
Lecce-Milan, formacionet zyrtare Milani do të luajë në 19:30 ndaj Lecces në transfertë. Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Ma
Solskjaer "piketon" pasardhësin e De Gea De Gea është numri 1 në portën e Man United orej disa sezonesh, por karriera e tij, ose thënë më mirë forma e lartë, po
Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu
Solskjaer kerkon revolucion te United, kërkon transferimin e 9 lojtarëve Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka hartuar një listë blerjeje me nëntë lojtarë të preferuar për afa
Solskjaer harton listën e blerjeve me nëntë lojtarë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka hartuar një listë blerjeje me nëntë lojtarë të preferuar për afa
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Haaland tregon se është Solskjaer ai që e ka mësuar të jetë "makineri" golash Sulmuesi i Borussias së Dortmundit Erling Haaland ka zbuluar edhe sekretin e shënimit të golave të shumtë, me të cilët k
Verë e "nxehtë" pritet te United, Solskjaer: Jemi klub i madh, do të blejmë futbollistët që duam Përkundër faktit që Manchester United zë vetëm vendin e pestë në renditjen e Premier League-s këtë sezon, klubi anglez d
Solskjaer zbulon detaje: Refuzova Bayernin e Liverpoolin për t’u bërë legjend e Man Utd Ole Gunnar Solskjaer pranon se kishte refuzuar Liverpoolin dhe Bayern Munich për të ndjekur statusin e legjendës në Manc
Solskjaer beson se me 2-3 transferime, United do te jep pretendent për titull në Premierligë Ole Gunnar Solskjaer beson se Manchester United ka nevojë për dy ose tri blerje të reja për t’u konsideruar favorit për
Solskjaer i kanëqur me lojtarët: Është privilegj Solskjaer ka vetëm fjalë të mira për futbollistët e tij pas fitores 2-0 në derbi kundër Manchester City. Derbi i Manc
Milani me dy mungesa të rëndësishme ndaj Genoas Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e sotme ndaj Genoas që do të luhet në orën 15:00. Te lojtarët e