999 rezultate për

kivanc

Shifra “e çmendur” që kërkon Kivanç për një reklamë (VIDEO) E njohim me emrin e rolit të tij Behlul në filmin “Dashuri e ndaluar”, aktori turk Kivanç Tatlitug është shumë i njohur
Kivanç Tatlitug tashmë preferon bjondet, ja partnerja e tij e re (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug është padyshim një nga aktorët turk më të preferuar në të gjithë botën i cili ndryshe është konsideruar
Me kë është martuar "Kuzey"? Aktori turk Kivanç Tatlitug është i martuar me stilisten e njohur turke Başak Dizer, shkruan Express Rozë. Kivan
“Ku e gjete këtë grua të shëmtuar?” Kivanc Tatlitug i jep një mësim të mirë komentuesit Ai është Kivanc Tatlitug dhe është pengu i shumë femrave rreth e rreth botës. I njohur ndryshe si Bred Piti i Turqis
Sukses i garantuar... Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug me një projekt Kush do ta mendonte që dy aktorët me një famë të jashtëzakondshme në vendin tonë, Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug do
Aktori Tatlitug: Jam shqiptar nga Prishtina Gjatë një interviste për CCN turk, aktori Kivanç Tatlitug, i njohur nga të gjithë si ‘Brad Pitt’ i Turqisë, ka ripërsëri
Behluli përfundon në spital I njohur për pasionin ndaj sporteve dhe garave sportive, aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitung, një ditë më parë ka pës
Foto të reja nga dasma e Kivanc Tatlitug (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur turk, Kivanc Tatlitug i ka dhënë fund beqarisë. “Mehmeti” i njohur me këtë emër në serialin “Gumus”
Kivanc Tatlitug kapet mat në plazh me të dashurën (FOTO LAJM) Kivanc Tatlitug është jo pak i famshëm për publikun shqiptar e ndërsa paparacët e kanë fotografuar duke pushuar me të da
Kivanc Tatlitug thyen rekordin në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Aktualisht aktori Kivanc Tatlitug është mashkulli më i ndjekur në rrjetet sociale në Turqi. Fama e tij i kalon kufijtë,
Pas një makine super të shtrenjtë, ja blerja e radhës së Kuzeyt (FOTO LAJM) Shpenzimet e tij janë marramendëse dhe përsa kohë xhepi i tij i realizon të gjitha dëshirat, Kuzey do të jetë sërish në
Martohet Bihteri, Behluli i ftuar në dasmë (FOTO LAJM) Pasi është martuar shumë herë dhe në të njëjtën kohë është ndarë në telenovela, në jetën reale Bihteri do të veshë për h
Momenti i aksidentimit të aktorit Kivanç Tatlitug (VIDEO) Aktori i njohur turk Kivanç Tatlitug, i cili në serialin "Mollë e Ndaluar" luan rolin e Behlulit, një djali të llastuar,
Kivanç Tatlitug, 100 mijë € në muaj për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Kivanç Tatlitug, në serialin e tij të ri "Kurt Seyit ve Sura" do të fitojë 100 mijë euro në muaj. Seria
Mjekët: Kivanç Tatlitug rrezikon impotencën (FOTO LAJM) Mediat turke kanë zbuluar sekretin e formave të trupit të Kivanc, artistit të famshëm të telenovelave turke, bere i njoh
E dashura e re e Kuzey-it (FOTO LAJM) Aktori simpatik turk i cilin luan rolin e Kuzeyit në serialin shumë të ndjekur në Shqipëri, Kuzey Guney është parë një d