999 rezultate për

kiss

"Alo përshëndetje, hajde te Napoli", Sacchi zbulon prapaskenën me Maradonën Diego Maradona feston 60-vjetorin e lindjes ditën e sotme dhe urimet për futbollistin më të mirë të historisë së futboll
Lajm i keq për Kosovën, Napoli nuk lejon lojtarët të grumbullohen me kombëtaret Radio zyrtare e skuadrës së Napoli, ‘Radi Kiss Kiss’ ka dhënë lajme të hidhura që lidhen me kombëtaren e Kosovës. Sip
Duka flet për mediat italiane, zbulon të ardhmen e kapitenit Elseid Hysaj Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka zbuluar të ardhmen e kapitenit të Kombëtares, Elseid Hysa
Presidenti Veronës: Napoli për pak e bleu Kumbullën Presidenti Veronës, Maurizio Setti, ka dhënë një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli, ku ka folur për dy futbollistët
Duka: Në Shqipëri sezoni rifillon në këtë datë “Edhe pse disa kampionate kanë vendosur të mos zbresin më në fushë për këtë sezon, besoj se ekipet e tyre që janë të imp
Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferu
Edhe Napoli interesohet për Dzekon Napoli raportohet se ka bërë një lëvizje befasuese për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko Dzeko nuk duket se do ti bashkoh
Bëm baba të të ngjaj, Lumi B dhe i biri pozojnë bashkë dhe duken kaq bukur (FOTO LAJM) Lumi B është një reper mjaft i pëlqyer, i cili me këngët e fundit atë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin ‘Lule Lule’ dhe k
U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe
Ky është trajneri i ri i kombëtares shqiptare, italianët e bëjnë të sigurtë Shkarkimi i Cristian Panuccit, e ka vënë FSHF-në dhe Armando Dukën, në lëvizje për një trajner që do të arrijë të sjellë
Pyetja e Kissinger-it që pret përgjigje në Kosovën e vitit 2019 Me pak gjëra të zgjidhura në vitin 2018 dhe shumë të tjera të trashëguara, Kosova do të jetë e mbingarkuar me paqartësi
Napoli një hap larg transferimit të Pavard Skuadra e Napolit është vetëm një hap larg nënshkrimit me mbrojtësin Pavard, i cili luan në Bundesligë me skuadrën e Sht
De Laurentiis i thur elozhe Ancelottit Aurelio De Laurentiis beson se Carlo Ancelotti ka “rilindur” në Napoli dhe ka shpjeguar se lojtarët mund të largohen nës
Hysaj sfidon Juventusin: Gara për Scudetto nuk ka përfunduar Mbrojtësi i djathtë i Napolit, Elseid Hysaj ka insistuar se Juventusi nuk është afër për ta fituar Scudetton. “Nuk ka
Giampaolo Ventura parashikon skuadrën anti-Juventus Ndryshe nga shumë tifozë dhe analist futbollistik, ish-trajneri i kombëtares italiane, Giampiero Ventura ka parashikuar
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
Shokon presidenti i Napolit: Ronaldo mu ofrua mua, por oferta ime u refuzua Cristiano Ronaldo mund të ishte te Napoli. Lajmin tashmë e ka konfirmuar edhe vetë presidenti i klubit të Napolit, A
"Kalinic dëshiron të qëndroj tek Milani" Agjenti i Nikola Kalinicit ka pranuar se ai “ka pasur një sezon të keq” në Milan, por sulmuesi “dëshiron të vazhdoi me k
Kjo është shifra e vetme që Napoli mund të lë të lirë Koulibalyn Napoli do të ishte gati për të shitur mbrojtësin, Kalidou Koulibaly nëse vjen një ofertë mbi 100 milionë euro. Siç ra
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të