999 rezultate për

kisha

Klea tregon pasiguritë pas lindjes: Kisha frikë Moderatorja Klea Huta ka publikuar vazhdimisht foto në rrjete sociale. Ndërsa sot, si rrallëherë, Klea ka hapur zemrën m
Portieri i Liverpool: Në stërvitje kisha frikë Shaqirin, është magjistar i vogël Portieri i tretë i Liverpulit, Andy Lonergan ka folur se cili ishte lojtari më i rrezikshëm tek skuadra angleze. Në mëny
Fitoi titullin kampion, Egbo: Ndjesi që nuk e përshkruan dot me fjalë Emanuel Egbo shpreh gatishmërinë për të vijuan punën në krye të Tiranës. Nigeriani u shpreh në "Gol pas Goli" se përtej
Halle të tilla paçim! Big Mama: U dobësova por askush nuk po më gjun (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend këngëtaren Big Mama, e cila në fillimet e saj në daljen në media, ishte e shëndoshë, por kohët e
U tall me COVID-19, 24-vjeçarja infektohet me koronavirus Raportimet fillestare, se virusi ka si “pre” të preferuar të moshuarit, bënë që një 24-vjeçare në SHBA të injoronte masa
Lumi i fundit është i yni Nga Redi Saliasi Për plot pesë ditë pata fatin e mirë të shoqëroja e të përktheja për një gazetar gjerman dhe një fo
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë Besnik Hasi është një nga trajnerët më të suksesshëm shqiptar në botën e futbollit. Ish-kapiteni i Kombëtares, aktua
Zaev: E solla Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe sepse kisha guxim Zoran Zaev, kryetar i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë thotë
Shën Sofia u kthye në xhami, reagon Kisha Orthodokse Autoqefale e Shqipërisë Eshtë kritikuar shumë vendimi për kthimin në xhami të Kishës së Shën Sofisë. Për këtë ka reaguar dhe Kisha Orthodokse
Kristo "elegji" për Agim Kajmaku: Të dielën u arrestove, të hënën në punë shkove "Ju kërkoj falje o njerëz, që kisha shpresë te Kryeprokurori i ri..." Aktivisti i shoqërisë civile Erion Kristo përme
Berat Buzhala: Unë e mposhta COVID-19, por babai im është në gjendje kome prej 5 ditësh "Gjendja e tij vazhdon me qenë kritike, është në kome që 5 ditë..." Gazetari nga Kosova, Berat Buzhala thotë se pavar
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
Akil Pano: Pas horrorit në Kombinat janë burrat me kostum nga Kisha Satanike në Shqipëri Pastori i Kishës Ungjillore Akil Pano ka deklaruar se në Shqipëri ekziston Kisha Satanike, që ka si bazë adhurimin e Dja
Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën: Nga pastori, te kisha që frekuentonin Nga ekspertiza e vdekjes së Zhaneta Josifit dhe vajzës së saj Anisës, rezultoi se kjo e fundit kishte qëndruar në shtrat
Rrëfehet Allegri: Kam refuzuar Real Madridin Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më të mëdha e
Xhaxhai i motrave Josifi: Do ishte mirë mos ta kisha parë atë darkë Xhaxhai i Blerta Josifit ka dhënë dëshmi tronditëse sot në emisionin “Me zemër të hapur” të gazetares Evis Ahmeti në New
Gol nga goditja e lirë pas shumë kohësh, Ronaldo: Kisha nevojë për një gol të tillë Ylli portugez i Juventus vite më parë ishte nga ekzekutuesit më të mirë të gjuajtjeve të lira, por së fundmi ka humbur e
"Isha punëtori i saj", modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTO LAJM) Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me Tereza Lekaj, sipërmarrësen e
17-vjeçari i humbur gjendet në Durrës: Shkova të punoja që t’i ktheja nënës paratë që i mora Që nga data 13 qershor 17-vjeçari Lorenc Hysenaj kishte humbur kontaktet me familjen e tij. Familja Hysenaj jeton në
Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, Rama: Hera e parë që nuk kisha fjalë! Kryeministri Edi Rama thotë se ishte i tronditur nga akuzat e ngritura nga prokurori i Gjykatës Speciale ndaj Hashim Tha