999 rezultate për

kish

Ankth në Vatikan: Pritet vendimi i Papës për përdhunimet e fëmijëve Kisha Katolike në Romë do të përballet me një skandal mbarëbotëror. Dekada me radhe minorenët janë abuzuar prej klerikëv
Kishte dhimbje për 13 vite , mjekët s’u besojnë syve nga ajo që nxjerrin Një 51-vjeçare në Itali ka shpëtuar për mrekulli nga vdekja. E themi këtë, pasi për 13 vite ajo kishte mbajtur në trupin
Gruevski : Nuk jam organizator i dhunës Vetëm pak minuta nga përfundimi i konferencës për shtyp të prokurorisë, nga Hungaria, nëpërmjet rrjetit social Facebook,
Simeone kërkon falje për gjestin: Veprim jo i mirë, nuk e kisha me tifozët e Juves Atletico Madridi zhvilloi një ndeshje të madhe ndaj Juventusit në Champions, por në fund të sfidës la një shije të keqe
Ngacmoi publikisht Lori Hoxhën, Visi i përgjigjet Ledrit (FOTO LAJM) Një trekendësh i cuditshëm është formuar ditëne sotme në Instgaram. Ka qenë Ledri ai që i ka komentuar blogeres së n
Rrëfehet Abazaj: Në Kroaci skuadrat luajnë në mbrojtje Kristal Abazaj duket se ka rilindur te ekipi i Osijekut në Kroaci. Ai debutoi me një gol, duke i mundësuar fitoren ekipi
Të padhënat e lidhjes mes aktorit të portokallis dhe bashkëshortes së tij Bëhet fjalë pikërisht për aktorin e humorit në portokalli Florian Binaj dhe bashkëshortes së tij Sadina, shkruan Albeu.c
A i djeg dot Basha mandatet? Me gojë "Po", praktikisht "Jo" Bojkoti i punimeve të Kuvendit të Shqipërisë ka qenë një nga politikat më të kritikuara nga ndërkombëtarët të ndjekura n
Reperi nuk i ndahet Erës, e uron publikisht për Pavarësinë e Kosovës Këngëtarja e hitit "Bon Bon" Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon ka
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
HOROSKOPI/ Personit që i kishit vënë syrin, do t’ju ktheje dashurinë Ky është horoskopi për ditën e diel, 17 shkurt 2019. Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj,
Nxorri këngë të re, VIP-at që u "tallën" publikisht me Luana Vjollcën Luana Vjollca është vënë shpeshherë në shenjestër të komenteve dashakeqe përsa i përket karrierës së saj muzikore. Kë
Dalin pamjet, ku i kishte fshehur paratë gjyqtari (VIDEO) Pas kontrolleve blic që janë ushtruar në shtëpitë e gjyqtarëve të çështjes Dajti, mësohet se në shtëpinë e njërit prej t
Elita poston momentet me Gjikon që askush nuk i kishte parë (VIDEO) Elita Rudi i dedikoi Gjikos një video për Shen Valentin. Pasi bëri bashkë disa kujtime emocionuese, moderatorja shkru
DETAJET/ Burri i kishte vdekur e djali në burg, si u vra 45-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tiranën, ku pranë liqenit të Sharrës është gjetur trupi i pajetë i një gruaje rreth
E tradhtoi publikisht, Khloe dhe Tristan janë ndarë? Tristan e trashtoi Khloe-n periudhën e fundit të shtatzënisë së saj. Më pas, u tha se e fali për hir të vogëlushes së ty
Paloka ironizon me Ramën: Air Turkish Albanian Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, në një postim në Facebook, shkruan se Edi Rama në ditën e protestës së opozit
Schmeichel: Mourinho kishte të drejtë për këtë gjë Vështirësitë mbrojtëse të Manchester United kundër PSG tregojnë se Jose Mourinho kishte të drejtë në lidhje me problemet
Lojtari i ri i Juventusit kishte refuzuar Realin dhe Barçën Aron Ramsey arriti marrëveshje me Juventusin javën e kaluar si transferim i lirë nga Arsenali. Mesfushori uellsian ës
Një 20-vjeçar shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali Mëngjesin e kësaj të mërkure një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident me makinë. Aksidenti fatal rap