999 rezultate për

kirili

Muskujt rrezikonin t’i shpërthenin, modelja bind "bishën" ruse të shfryjë krahët (FOTO LAJM) 23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup. Ki
Xhaferi: Kirili dhe Metodij kontribuan në betejën kundër paditurisë Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, uroi në emër të tij dhe deputetëve 24 Majin, Ditën e iluministëve mbar
Patriarku rus mbërrin në Greqi, ja çfarë i thuhet për çështjen e Maqedonisë Patriarku rus Kirili ka mbërritur në Selanik ku u prit nga ana e zëvendës/ministrit grek për Punët e Jashtme Ioannis Ama
Mbahet sot takimi i dytë i MASH me profesorët e studentët Në rektoratin e Universitetit “Sh. Kirili dhe Metodi” në Shkup sot do të mbahet takimi i dytë ndërmjet përfaqësuesve të
Davutoglu, doktor nderi në "Shën Kirili dhe Metodi" Universiteti "Shën Kirili dhe Metodi" gjatë ditës së sotme në një seancë solemne të Senatit të Universitetit do ti dorëz