999 rezultate për

kinsela

Ivanov takohet me spikerin e Senatit të Kanadasë, Kinsela Ditën e sotme në Ohër është zhvilluar një takim mes presidentit të Maqedonisë Gjroge Ivanov dhe spikerit të Senatit të K
Arifi takohet me drejtuesin e Senatit të Kanadasë, Noel Kinsela Sot kryetarja e Tetovës Teuta Arifi u takua me drejtuesin e Senatit të Kanadasë, Noel Kinsela i shoqëruar nga ambasadori
Kreu i BFI-së takohet me kryeparlamentarin kanadez Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Sulejman ef. Rexhepi është takuar sot me delegacionin e lartë të Pa
Spikeri i Senatit të Kanadasë sot në Maqedoni Me ftesë të kryetarit të Kuvendit të Maqedonis, Trajko Veljanoski, për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë po qënd