999 rezultate për

kina

Tiranë, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes me kamionin Një aksident i rende është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Burime nga policia njoftojnë se një kamion ësht
Kina shënon rritjen më të dobët industriale në 17 vjetët e fundit Rritja e prodhimit industrial në Kinë muajin e kaluar ra në nivelin më të ulët në më shumë se 17 vjet. Taksat e Shteteve
Tjetër aksident në Pogradec, dy makina përplasen "kokë më kokë" Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele. Pas përplasjes në Pogradec, me 1 viktimë e 4 të plagosur
Përplasen dy makina në aksin Korçë-Pogradec, humb jetën një person, lëndohen 4 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Raportohet se dy makina janë përplasur, e si paso
Përplasen tre makina në Elbasan, disa persona të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Elbasan. Mësohet se janë përplasur tre automjete, një i ti
Makina përplaset me shtyllën elektrike, lëndohen rëndë 3 shqiptarë në Itali Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtua
Rrokulliset trajleri në rrugën e Burrelit, shoferi kërcen nga makina në minutën e fundit (FOTO LAJM) Një trajler është përmbysur dhe është shkatërruar pasi ka dalë nga rruga në rrugën Burrel-Milot, pranë urës ss Ulzës, g
Makina përplas këmbësorin në Lezhë, largohet drejtuesi i mjetit Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Barbulloj e Re, në Lezhë. Një makinë tip Foristradë ka përplasur
Makinat përplasen "kokë më kokë" në Dibër, lëndohet çifti Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Peshkopi-Bulqizë. Dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’.
Shkrumbohet nga flakët makina në Gjirokastër Një automjet ka shpërthyer nga flakët në Muzinë të Gjirokastrës. Makina është në pronësi të Thoma Çanos nga Gjirokast
Aksident i rëndë, makina i merr jetën këmbësorit Më datë 14.09.2019, në orët e para të mëngjesit, në Sukth, Durrës, në aksin rrugor Tiranë – Durrës mjeti tip Toyata, me
Lushnje, makina përfshihet nga flakët, shkrumbohet ML-ja Një fuoristradë benz ML është djegur plotësosht në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Grabian
EMRI/ Flet shkodrani, pronari i blindit me targa ruse që u përplas tek "Shqiponja" Eldin Dergjini është pronari i blindit me targa ruse që u përplas mbrëmjen e djeshme tek "Shqiponja" në Tiranë duke u pë
Makina përplas vogëlushin, ai shpëton për mrekulli (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kharkiv të Ukrainës, ku makina ka përplasur një djalë dhe ai ka shpëtuar fatmirësi
Makina me 90 km/ h, por shoferi ia këput gjumit (VIDEO) Makina ishte me një shpejtësi 90 kilometra/ orë, megjithatë shoferi dhe pasagjeri i saj ishin një gjumë të thellë duke m
Digjet makina e policit në Shkodër Makina e një efektivi në policinë e Shkodrës është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm Nga info
Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, plagosen 3 shqiptarë Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswage
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje dhe largohet Një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet në qytetin e Kavajës duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më