999 rezultate për

kinĂs

Policia kontrolle të imtësishme nëper magazina e servise makinash në Elbasan Forca të shumta të Policisë kanë zbritur në terren ku kanë bërë krehjen e disa magazinave, servise makinash, varreza mak
Radhë e gjatë makinash në Morinë Mëngjesin e kësaj të shtune, rruga e Kombit ngjante me një lum mjetesh, ndërsa në kufirin Shqipëri-Kosovë, mijëra shqipt
E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në servis makinash i riu nga Fieri Një 31-vjeçar nga Fieri është gjetur i vdekur në një servis makinash në lagjen "Sheq i Vogël". I riu është identifik
Policia e Kosovës me larmishmëri makinash, numëron 38 modele Policia e Kosovës ka në dispozicion gjithsej 1 mijë e 546 vetura. Ato janë nga më të ndryshmet e që zyrtarisht thuhet se
Qejfli motorash dhe makinash, kush ishte grabitësi që u vra mëngjesin e sotëm në Fier (FOTO LAJM) 20 vjeçari Xhuljano Sollaku, i vrarë mëngjesin e sotëm gjatë një tentative për grabitje nuk ishte një emër i panjohur pë
Dasmorët ngrejnë dhëndrin në ajër, bllokojnë autostradën (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në autostradën A12 në Belgjikë, ku një kortezh makinash që si duket shkonin për të ma
Edhe ambasadorët të fiksuar pas “Mercedes”, ja çfarë makinash kanë blerë Shqiptarët jo në pak raste janë bërë pjesë e artikujve të mediave të huaja për një mbizotërim të makinave Mercedez mes p
Trafiku në Tiranë, zbuloni si është gjendja në kryqëzimet kryesore (FOTO LAJM) Jeta në Tiranë ka nisur e qetë sot, ku një pjesë e mirë e rrugëve nuk kanë trafik duke përjashtuar disa kryqëzime kryeso
Kuleta plot me euro e çelësa makinash luksoze, por ha djathë me domate e kastraveca Në rrjetet sociale po qarkullon kjo foto e cila është bërë mjaft virale. Në foto duket portofoli plot me para, ora të
Kaos në Sarandë, radhë kilometrike makinash dhe ndërprerje energjie Një trafik i pazakontë për një qytet si Saranda është raportuar në minutat e fundit në një kohë që qyteti bregdetar pret
Vidhnin dhe shisnin aksesore makinash, arrestohen 2 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin "Navi" duke vënë në pranga dy shtetas në pranga dhe shpallur një në kërkim.
Përplasje zinxhir mes 57 makinash në autostradë, 17 viktima në Kinë (VIDEO) Me dhjetëra makina u përplasën në një autostradë në veri të Kinës duke lënë të vdekur 17 persona dhe të plagosur 37 të t
Qeveria "zgjidh thesin" për zyrtarët, 3.2 milionë euro për makina të reja Megjithëse qeveria vijon të jetë e shtrënguar në shpenzimet publike edhe për vitin e ardhshëm, nuk e ka kursyer dorën pë
Triumfi i Portugalisë, tifozët "pushtojnë" rrugët (FOTO LAJM) Tifozët portugeze dalin në rrugë e Lizbonës me fishekzjarre e mes entuziazmit për fitoren e mbrëmshme kundër Francës që
Kapen dy hajdutë makinash në Durrës, ja 10 vjedhjet Policia e Durrësit gjaë një operacioni të zhvilluar ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e d
Edhe zv/ministri i Brendshëm i dënuar 4 vjet për trafik makinash (FOTO LAJM) Ligji i Dekriminalizimit pritet që të nxjerrë të tjerë zyrtarë me të kaluar kriminale. Pas largimit të Elvis Rroshit
Nipi i deputetit të BDI-së, nga shef në larës makinash në burg (FOTO LAJM) Nëse mendoni se posti dhe kolltuku është i përjetshëm, kjo nuk është aspak e vërtetë. Asnjëherë nuk i dihet ku të shpie
Shikoni çfarë makinash përdor policia (FOTO LAJM) Policia Rrugore tashmë do të ketë mjete shumë të fuqishme. Makina të cilën po përdor policia quhet BMV 530D seria 5.
Ja çfarë makinash kanë VIP-at tanë (FOTO) Ata janë shumë të famshëm, e mesa duket bëjnë jetë luksi dhe padyshim që ky profesion ju sjell të ardhura të majme. M
7 të vdekur nga të shtënat në Michigan, mes tyre edhe një fëmijë Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin Kalamazoo, në Michigan të Shteteve të Bashkuara. Gjashtë persona kanë humbu