999 rezultate për

kimetja

"Ta numërova në lule të ballit”, gruaja rrëfen tmerrin teksa u përball me hajdutin në dhomën e gjumit Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit u plagos me armë në këmbë Rexhep Terziu, nga një 27 vjeçar që tentoi të grabist
Kimetja vendos vulën dhe nxjerr të tjerët bllof: Letra e Trumpit nuk është e mirë Publicistja Kimete Berisha ka reaguar pas letrës së presidentit amerikan Donald Trump, drejtuar presidentit të Kosovës H
Kimetja shpërthen kundër Hashim Thaçit në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Publicistja Kimete Berisha, përmes një postimi në facebook, ka komentuar se si deputetët e koalicionit qeverisës bashkë
Kimetja: Haradinaj mbajti një minutë heshtje për këtë vrasës Publicistja e njohur Kimete Berisha, përmes një shkrimi në facebook ka shkruar lidhur veprimet e kryeministrit Ramush Ha
Shpërthen Kimetja, flet për Albinin, Vjosa Osmanin, Halitin e shumë të tjerë Pas debatit mes Anton Qunit dhe Xhavit Halitit në lidhje me 8 milion markat e luftës, ku Haliti akuzohet nga Quni se ai
Kimetja shpërthen kundër Surroit: O serbofil shko vetë në varrimin e Ivanovicit Publicistja dhe opinionistja Kimete Berisha i ka reaguar ashpër publicistit Veton Surroi, i cili sot ka kërkuar që në va
Kimetja është e mërzitur për vrasjet e pasluftës, ka një paralajmërim Opinionistja Kimete Berisha, në një status në profiling e saj në Facebook ka komuntuar intervistën e fundit që një dëshm