999 rezultate për

khelaifi

Mbappe: I rekomandova presidentit Al-Khelaifit transferimin e Kantes tek PSG Kylian Mbappe e ka pranuar se ai i ka rekomanduar nënshkrimin e mesfushorit të Chelseat, N’Golo Kante, presidentit të Pa
Al Khelaifi: Mbappe nuk shitet as për 1 miliard euro Sipas Sky Sports, Manchester City është shumë i interesuar për Mbappen dhe është duke e monitoruar nga afër situatën e t
Al-Khelaif: Më ka siguruar babai i tij, Neymar nuk largohet Me afrimin e merkatos së verës shumë prej klubeve të futbollit kanë piketuar futbollistë që do të donin ti kishin pranë
Al-Khelaifi për Neymar: Nuk ndal askënd të largohet Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, në një deklaratë për mediat franceze ka thënë se nuk do të ndalo
Khelaifi nuk ka dyshime për të ardhmen e Neymarit Neymar nga dita në ditë duket edhe më pranë Realit, por këtë mendim nuk ka presidenti i klubit francez. Naser El Khelaif
Perez gati për ti dhënë mundësinë e fundit Mbappes dhe El Khelaifit Real Madridi ka bërë gati një shumë prej 200 milionë euro për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappen. Sipa
Al-Khelaifi flet për kandidaturën e Tuchelit si trajner të ardhshëm Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka hedhur poshtë spekullimet se Thomas Tuchel është trajneri tyre i
Presidenti i PSG mohon se ka aritur marrëveshjen me ish-trajnerin e Dortmundit Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka hedhur poshtë raportimet në media se klubi tashmë ka nënshkru
Zbulohet arsyeja se pse presidenti i PSG ka shkuar në Brazil për t'i qëndruar afër Neymarit Detajet e vizitës së presidentit të PSG, Al-Khelaifi në Brazil, ku ai është planifikuar të kalojë dy ditë me Neymar dhe
Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin Presioni dhe frika bëjnë të vetën. Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë ta
El Khelaifi ndez sirenat: Jam i inatosur, po mendoj për të ardhmen Presidenti i PSG Nasser al-Khelaïfi pas eleminimit ka shprehur hapur zhgënjimin . Ai u paraqit në nëj konferencë për sht
El Khelaifi mendon për "400 mln" tjetër, piketon blerjen e parë Ajo që Presidenti Naser El Khelaifi ëndërronte dje ka marrë fund. Nuk kanë mjaftuar miliona euro që Paris Saint Germain
El Khelaifi se prish terezinë edhe pse Neymar do tu mungojë ndaj Realit, ja çfarë thotë ai Për “Goal.com”, El Khelaifi beson se klubi i tij do të kualifikohet në gjysmëfinale të Champions Leagues edhe pa Neymari
PSG rivalizon Chelsean për Enriquen PSG është vënë pas ish-trajnerit të Barcelonës, Luis Enrique. POR francezët duhet të llogarisin mirë rivalitetin e Chels
Festimi i Perez me ish- Presidentin e Francës, Sarkozy, para syve të Al Khelaifi (FOTO LAJM) Nuk kishte se si të mungonte edhe festa e presidentit Perez pas fitore së mbrëmshme. Presidenti që ishte i pranishëm
El Khelaifi shpërthen kundër Realit: Boll me politika të pista Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi sulmoi Realin e Madridit për atë që ai e percepton të jetë përpjekj
Al-Khelaïfi: Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite, kështu thotë Nasser Al-Khelaïfi. Pas ndeshjes
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Ronaldo ëndrra e Al-Khelaifit? Jo, është lojtar i Barçës por jo Messi Jonathan Beilin thotë se ëndrra dhe objektivi primar për presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është mesfushori i Ba
Shpenzoi 400 mln euro vetëm këtë verë, por sërish loja e PSG-së së tij nuk i pëlqen Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u