999 rezultate për

khedira

Aventurës së Khediras te Juventusi i erdhi fundi, sot pritet të bëjë testet mjekësore tek gjigandi gjerman Sami Khedira më në fund mund të largohet nga Juventus. Shpesh gjatë afatit kalimtar të janarit ishte spekuluar për kl
Ka mbetur jashtë projektit të Juventusit, Khedira flet për të ardhmen Sami Khedira ka mbetur jashtë projektit te Juventusi dhe mezi po pret muajin janar për t’u larguar nga bardhezinjtë, tek
Ka nevojë për përforcime në mbrojtje dhe sulm, Tottenham "peshkon" te Juve dhe Inter Tottenham Hotspur kërkon të përforcojë mesfushën dhe repartin e mbrojtjes. Objektivat kryesor të ekipit nga Londra, t
Khedira largohet nga Italia: Mourinho është fitues dhe nuk i them "Jo" Sami Kedira është jashtë projektit të klubit dhe tashmë është duke qëndruar pranë bardhezinjve vetëm për t’u rikuperuar
Pas Higuain, ky është futbollisti i rradhës që shkëput kontratën me Juventusin Sami Khedira është futbollisti i radhës që pritet të largohet nga Juventus. Sami Khedira do të ndahet nga Juventus.
Khedira: Mourinho trajneri më i mirë që kam pasur, Ronaldo prej më i madhi në histori Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, përmes një rrëfimi në Instagram, ka folur për shumë gjëra rreth karrierës së tij
Gjetja "unike" e Sami Khediras për të festuar ditëlindjen (FOTO LAJM) Izolimi për shkak të emergjencës së koronavirusit në Europë po vazhdon të zgjasë dhe shume njerëz që kanë ditëlindjen gj
Sarri publikon listën ndaj Lyon, rikthehen nga lëndimet 3 titullarët Juventusi ka publikuar listën për Ligën e Kampioneve ndaj Lyon ku kthehen nga lëndimet Gonzalo Higuain Douglas Costa dh
Lajm i mirë për Juventusin, Khedira kthehet në stërvitjet Mesfushori me pasaportë gjermane, Khedira, është kthyer në stërvitjet me skuadrën e Juventus. Pas një kohe të gjatë j
Operohet Khedira, ja sa do mungojë për Juventusin Juventusi do të mbetet tre muaj për Sami Khediran shkaku i lëndimit që ka pësuar në gju. Mesfushori gjerman së fundmi
Nuk gjen hapësira në ekip, kampioni i Botës gati të transferohet në Turqi Firma me Andrien Rabiot dhe Aaron Ramsey ka pakësuar shanset që Sami Khedira të vijojë karrierën me Juventusin. Mesf
Mesfushori i Juventusit operohet në gju Mesfushori gjerman Sami Khedira është operuar sot në gju në një spital në Gjermani, duke mbyllur para kohe sezonin. Klub
Zyrtare: Khedira mbyll sezonin e me Juventusin Sezoni përfundoi për Sami Khediran. Gjermani do të operohet në gjurin djathtë. Lajmi është konfirmuar nga vetë lojta
Sami Khedira lë pas problemet me zemrën, gati për Juventusin Lajme të mira për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin.Sami Khedira është kthyer të luajë. Mesfushori gjerman qëndron
Juventusit së shpëjti do ti kthehet mesfushori gjerman Juventusi ka konfirmuar se mesfushori Sami Khedira do të rikthehet nga lëndimi në fundin e këtij muaji, pasi e ka marë v
Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira Sami Khedira i cili pati problem me zemrën, sot ai i është nënshtrur një studimi eletro-fizologjik teksa është parë dhe
Sami Khedira mund të largohet nga Juventusi Mesfushori gjerman, Sami Khedira mund të largohet nga Juventusi gjatë verës që vjen. Arritja e Aaron Ramseyt në Torin
Khedira dhe Matuidi do të shiten në qershor, Juventusi po përgatit një blerje të madhe Juventus po përgatitet që të bëjë një një goditje të madhe në mesfushë. Sipas asaj që bën të ditur të Rai Sport, bard
Dhimbje koke për Allegrin, lëndohet Khedira Mesfushori i “Zonjës së Vjetër”, Sami Khedira ka pësuar një lëndim në kyçin e këmbës në stërvitje, dhe është në dyshim p
Ide e "çmendur", Juve prenoton rikthimin e Vidal Lajm i bujshëm nga Italia. Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport”, drejtuesit e skuadrës së Juventusit kanë në pl