999 rezultate për

khan

Dashuria e vjetër e Dianës thyen heshtjen, tregon si gazetari i BBC-së manipuloi princeshën (FOTO LAJM) Dashuria e dikurshme e Princeshës Diana, Hasnat Khan, po flet kundër BBC-së, duke pretenduar se princesha ishte "manipul
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Tradhti dhe intriga: Të gjithë meshkujt që dashuruan princeshë Dianën Marrëdhënia jo e mirë e princeshës Diana me bashkëshortin e saj princin Charles ishte vetëm maja e ajsbergut. Kronikat e
Luani, ariu dhe tigri që jetojnë si një familje (FOTO LAJM) Njerëzit nuk janë të vetmit që kanë nevojë për familje. Luanët, tigrat dhe arinjtë kanë stile të ndryshme kur bëhet f
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, "Sadna" tenton vetëvrasjen (FOTO LAJM) Dy aktorët e famshëm indianë, Sara Khan dhe Angad Hasija, të njohur për rolin e Sadnës dhe Alekut në serialin “Bidaai”,
Sadna dhe Alek, trafikantë droge? Aktorët reagojnë pas lajmit tronditës Sara Khan dhe Angad Hasija, dy aktorët e njohur të Bollywood-it, mendohet të jenë thirrur nga Zyra e Kontrollit të Narko
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
"Sadna" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur indiane Sara Khan e cila u bë e famshme në vendin tonë me rolin e “Sadnës” nga seriali “Bidaai”,
Sot miq të ngushtë, "Sadna" bën deklaratën e papritur për "Alekun" (FOTO LAJM) Sadna dhe Alek do të mbahen mend gjatë si një nga çiftet më të dashur të serialit indian “Bidaai”, i transmetuar vite më
David Beckhan po i bien flokët dhe fotot e tij po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) David Beckham po i humbet flokët e tij. Në një lajm të 2018-ës u aludua se i kishte mbjellë, duke qenë se i kishte t
Tumori i merr jetën në moshën 53 vjeçare aktorit të njohur (FOTO LAJM) Aktori i Bollyëood, Irrfan Khan, i njohur ndërkombëtarisht për rolet në Slumdog Millionaire dhe Jurassic World, ka vdeku
Publikohet bashkëpunimi, Sadna dhe Alek në skena të nxehta në klipin e ri (VIDEO) Pak ditë më parë Sara Khan e njohur si Sadna nga seriali “Bidaai”, njoftoi se shpejti do të publikonte videoklipin e saj
Dalin detaje nga sulmi terrorist, zbulohet autori që la të vdekur dy persona (FOTO LAJM) Është indentifikuar sulmuesi që tronditi Londrën. Autoritetet britanike njoftojnë se, kishte qenë më parë në burg për sh
Kryeministri i Pakistanit: Në Kashmir mund të përsëritet Srebrenica Kryeministri i Pakistanit, Imran Khan, ka paralajmëruar mundësinë e një masakre të re dhe spastrimit etnik të myslimanëv
Nderohet personi që tentoi t'i marrë armën terroristit (FOTO LAJM) Një viktimë pakistaneze e sulmit të Christchurch, i cili u vra duke u përpjekur ta ndalojë sulmuesin, do të shpërblehet
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Sulmohet godina e FSB-së ruse, ka të vdekur Një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një shpërthimi të ndodhur në pallatin e FSB (shërbimet e sigu
Merret vendimi, stadiumi Wembley nuk do të shitet Pronari i Fulhamit, Shahid Khan, e ka tërhequr ofertën prej 600 milionë paund për të blerë stadiumin kombëtar të Anglisë
Ky indian është tërësisht i çmendur (VIDEO) Një video e pabesueshme tregon momentin kur një kapës i gjarpërinjve në Indi lëshon rreth 200 gjarpërinj në natyrë. Bur