999 rezultate për

khabib

I jashtëzakonshëm Khabib, noton kundër rrjedhës së lumit (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është bërë shumë i famshëm pasi mposhti Connor Mc Gregorin në kafazin tetëkëndësh. Prej asaj dite
Khabib mban fjalën, shuma marramendëse e fituar nga shitja e bluzës së Poirier Khabib Nurmagomedov mban fjalën. Sportisti rus, kampion i botës në artet marciale mikse në peshën e lehtë, i ka dhuruar
UFC përjashton shokun e ngushtë të Khabib nga eventi i Boston Për arsye ende të paqarta, sportisti rus i arteve marciale mikse Zabit Magomedsharipov nuk do të duelojë më 18 tetor në
Nuk është çudi: Kundërshtari i radhës i Khabib-it mund të jetë McGregory Nuk ka dyshim se tifozët e arteve të përziera marciale do ta dëshironin një rimeç ndërmjet Khabib Nurmagomedov dhe Conor
Khabib Nurmagomedov i pandalshëm, mposht Dustin Poirer (VIDEO) Khabib Nurmagomedov ka ruajtur titullin e tij të të botës në pesha të lehta nëUFC me një fitore mahnitëse ndaj Dustin Po
"Bisha" Khabib rikthehet në kafaz, ky është kundërshtari (FOTO LAJM) Kampioni i UFC, Khabib Nurmagomedov gjatë kësaj periudhe ka shijuar fitoren e tij ndaj Conor McGregor, ku fitoi edhe tit
Khabib i gatshëm për veprimin ekstrem, vetëm që t'i tregojë "qejfin" McGregorit Kampioni i UFC-së në kategorinë e peshave të lehta, Khabib Nurmagomedov, e ka ringjallur zënkën e tij me Conor McGregor,
Khabib e konfirmon: Do të ketë një rimeç me McGregorin Khabib Nurmagomedov ka thënë se rimeçi i tij me Conor McGregorin do të ndodhë, mirëpo ai shtoi se ky rimeç do të ndodhë
McGregor ftes Khabibit: Eja mos ik Conor McGregor insiston se lufta e tij me Khabib Nurmagomedov nuk ka mbaruar, por irlandezi pretendon se rivali i tij po
McGregor fyen keq gruan e mbuluar të Khabibit pasi i kërkoi rimeç (FOTO LAJM) Conor McGregor ka njoftuar për pensionimin e tij, por ai nuk ka hequr dorë së kërkuari për rimeç me Khabib Nurmagomedov
Khabibi "knockout" McGregorit përsëri, ky është sherri i fundit (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregorin edhe pse ka disa muaj qw kur janw ndeshur gjakrat mes tyre duket se nuk janw qe
“McGregor ka frikë të duelojë sërish me Khabibin” Një duel i dytë mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov nuk është në planet e sportistit irlandez. I këtij mendimi
Ky është kundërshtari i McGregor për të siguruar sfidën me Khabibin Conor McGregor duket se i ka siguruar vetës një duel i cili do t’i mundësonte revanshin me Khabib Nurmagomedov. Conor
S'kane fund telashet per McGregory pas rrahjes nga Khabib (FOTO LAJM) McGregory ka patur një jetë me mjaft halle pas humbjes ndaj Khabib disa muaj më parë. Përveç humbjes si edhe probleme
Zyrtare: UFC dënon Khabibin dhe McGregorin Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor janë suspenduar nga Komisioni Atletik Shtetër
Stadium madhështor për revanshin, rekord arkëtimi e tifozësh për një duel kampionësh 29 janari, dita kur pritet të merret vendimi në lidhje me të ardhmen e Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor po afron.
Khabib Nurmagomedov publikon video të përleshjes me Diaz (VIDEO) Khabib Nurmagomedovi ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një video të përleshjes me Nate Diazin, i cili së fundi
Presidenti i UFC: McGregor dhe Khabib do të përballen sërish Presidenti i UFC-së, Dana White, ka thënë se mund ta organizojë një përballje tjetër mes, Conor McGregor dhe Khabib Nurm
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
E zbulon babai i Khabib, shikoni kur mund të zhvillohet dueli me Mayweather Babai i Khabib Nurmagomedov ka dhënë shenja të reja për një datë të mundshme dhe vendin për meçin mes djalit të tij dhe