999 rezultate për

kerr

Lazio shkërrmoq Romën në derbin e zjarrtë (VIDEO) Lazio shkërrmoq Romën në derbin e zjarrtë (VIDEO) Lazio bind, shënon dhe fiton përballë skuadrës së po të njëjtit qytet
Interi shkërrmoq Rapid Vienna dhe kualifikohet në Europa League (VIDEO) Interi e ka mposhtur sonte Rapid Vienna me rezultatin 4-0 në “Giuseppe Meazza”, për t’u kualifikuar në mesin e 16 më të
Të jesh vajza e një vrasësi serial Në 2005- n, Kerri Rawson dëgjoi një trokitje në derën e apartamentit të saj. Nxitoi për ta hapur, e hapi dhe në anën tje
Rama i kthehet studentit: Është se*si të më krahasosh, por do haje një plumb në kokërr të ballit Një nga studentët e pranishëm në takimin me Ramën në universitetin e Vlorës, nuk i ka kursyer fjalët, teksa me lot në sy
Rama nuk gjen derman: Nuk i shkojnë studentët, ai hakërrehet rektorëve dhe dekanëve (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është në një garë më kohën për të detyruar studentët që të ulen para tij dhe atij të shfaqet si sh
"Nuk do marrin asnjë kokërr leku", Rama sulmon protestuesit e Unazës së Re (VIDEO) Kryeminsitri, Edi Rama, ditën e sotme në seancën plenare është ndalur edhe tek protesta e banorëve të zonës së “Astirit”
Klopp i hakërrehet UEFA-s Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka theksuar së fundmi se është kundër kompeticionit të Nations League pasi lojtarët p
Pochetino u hakërrehet tifozëve Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochetino ka bërë një deklaratë kundër tifozëve të cilët nuk e mbushën stadium “Wembley”
E pabesueshme! Modelja braktis kimioterapinë, e zëvendëson me kanabis Kerri Parker, e cila është një modele e njohur e "PlayBoy", para katër vitesh u prek nga një tumor në tru, por që u hoq
Presidenti i Lazios i hakërrehet trajnerit pas humbjes me Napolin (VIDEO) Lazio ka humbur ndeshjen e parë kundër Napolit dhe kjo gjë nuk është pëlqyer aspak nga presidenti Claudio Lotitto. K
Molde "shkërrmoq" kurbinasit që në pjesën e parë (VIDEO) Në minutën e 40' janë zhbllokuar shifrat dhe skuadra e Moldës ka dal në avantazh ndaj kurbinasve. Goli është realizu
"Çmendet" Arsenali, shkërrmoq PSG me golead (VIDEO) Ndeshja mes Arsenal dhe PSG sapo është mbyllur në favor të anglezëve. Arsenali e ka mbizotëruar këtë ndeshje dhe ka
Sërish gol, Franca "shkërrmoq" Argjentinën (VIDEO) Sërish ndëshkon Franca! Mbappe me një shpejtësi "rrufeje" ka arritur të shënoj golin e 4 për Francën. Kjo pjesë e
Uruguaji "shkërrmoq" Rusinë për 10 minuta (VIDEO) Uruguaj ka shënuar përsëri ndaj mikëpritësve të këtij Botërori. Tashmë golin për uruguajanët e ka shënuar mbrojtësi
IBM krijon një komjuteri të vogël sa një kokërr orizi Kompania e famshme IBM njihet për prodhimet e saj kompjuterike dhe ristë që sjell në fushën e teknologjisë. Së fundm
John Kerry takohet në Beograd me Vuçiçin Ish sekretari i SHBA-së John Kerri dhe biznesmeni amerikan Tim Kolins janë takuar sot në Beograd, pa asnjë paralajmërim,
"Kërriç, vilën e satëme" Mustafa Nano flet për shpërthimin ndaj ish-ministrit "Nuk është se jam krenar për këto shpërthime mirëpo u ndodha përballë një shpifje edhe shpërtheva..." Kështu është ju
Çmendet moti, breshëri sa një kokërr arre në Gramsh (VIDEO) Pavarësisht se të gjithë ne po bëhemi gati për të shijuar plazhet dhe temperaturat përvëluese, moti po çudit shqiptarët.
Çitaku i hakërrehet Gjuriçit: Gënjeshtar Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshme një video të prod
"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj