999 rezultate për

keni

Këtë muaj do hiqni dorë nga xhelozitë, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Nëse jeni të hutuar në lidhje me ndjenjat tuaja për dikë, përpiquni të reflektoni dhe të qartësoheni. Mos nënvler
U fut për t'u larë e s'doli më, gjendet trupi i marokenit që u mbyt në lumin Buna Gjendet trupi i pajete i shtetasit maroken qe u mbyt në lumin Buna, në Shkodër. Ditën e sotme është gjendur trupi i p
Me xhaketë serioze në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Vetëm një minut, testi që zbulon se ç'po shkon keq me shëndetin E dini që njeriu mund të jetë mjek i vetvetes? Sigurisht që kjo gjë nuk nënkupton se mund të diagnostikoni çdo lloj s
E keni në oborr, por nuk e dini se është më efektive sesa kimioterapia Kjo bimë konsiderohet si rrënjë, por ka veti të shumta shëruese, e krejt çfarë duhet të bëni është ta merrni nga hapësir
HOROSKOPI/ Lodhja dhe nervozizmi do të ndihen gjatë kësaj fundjave, bëni kujdes Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë.
Mbytet marokeni në lumin e Bunës Një shtetas maroken është mbytur në lumin Buna, në Shkodër. Ai është mbytur në fshatin Darragjat, të njësisë Dajç.
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Puna dhe dashuria, si do të shkojë dita sot për secilën shenjë Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duh
Nuk e keni marrë pagën e luftës? Rama ashpërson tonet e paralajmëron punëdhënësit Kryeministri Edi Rama ka bërë një paralajmërim të fortë për punëdhënësit të cilët nuk kanë regjistruar punonjësit e tyre
Shpërthen Myslim Murrizi: Kur të ngrihen shqiptarët, '97-ta do ju duket mjaltë! "Nuk mund t’i mbani përjetësisht, ku të ngrihen shqiptaret do ju duket ’97 mjaltë, do harroni të merrni brekë e kanotier
Rudina Hajdari ngre zërin në Kuvend: Rama si Nikola Gruevski, do ketë të njëjtin fat! Deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama gjatë interpelancës për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendi
Keni probleme me punën apo ju është mërzitur, ja kur duhet të largoheni nga një punë Të lësh punën, sidomos kur nuk ke një angazhim tjetër me kohë të plotë që të pret, mund të jetë e tmerrshme. Por ka m
Reflektoni para se të zgjidhni, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Gjatë kësaj periudhe do të keni shumë energji, por bëni kujdes me paratë, pasi mund të keni projekte që do të n
Gjakrrjedhje nga hunda, kur duhet të paraqiteni tek mjeku Në shumicën e rasteve gjakrrjedhja nga hunda nuk është serioze dhe mund të ndalet vetë ose me disa trajtime të thjeshta.
Pikat e dobëta të çdo shenje horoskopi Dashi Ju keni problem të mblidhni veten dhe të vazhdoni pëpara pas një lidhjeje apo shoqërie të keqe. Kur dikush ju l
4 vendet turistike që do iu paguajnë nëse shkoni me pushime Turizmi është dëmtuar më së shumti nga pandemia e COVID-19 dhe për këtë tashmë shtetet po punojnë për "ringjallje." D
Zhegrova jep premtimin e bujshëm: Një ditë do më shihni te Barcelona Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova ishte sot i ftuar në emisionin “FanZone” në ekranin e Supersport, ku foli për ditët në kar
3 shenjat paralajmëruese të ulcerës së stomakut që s'duhet t'i injoroni kurrë Ulcerat e stomakut, njohur ndryshe si ulcera gastrike janë plagë të dhimbshme që shfaqen kur dëmtohet apo hollohet shtre
HOROSKOPI/ Dita e duhur, sqaroni çështje dhe probleme të mbetura pezull Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë mela