KMSH reagon për videon tallëse ndaj priftërinjve: Dënojmë ngjarjen, do marrim masa
999 rezultate për

kengetarja

Soni Malaj i futet biznesit pa të dashurin, këngëtarja aksionere e vetme (FOTO LAJM) Sipas ekstraktit në QKR, këngëtarja e njohur Soni Malaj i ka hyrë biznesit. Si shumë personazhe të tjerë të njohur të bo
Rovena Dilo, aktore në serialin më të ri shqiptar (FOTO & VIDEO) Është publikuar së fundmi edhe trajleri i serialit shqiptar "Ti mund të më quash Xhon", i cili do të ketë premierën e ti
Nora Istrefi feston ditëlindjen. Sa vjeç mbush këngëtarja? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka sot ditëlindjen. Ajo ka postuar mbrëmjen e djeshme një foto në rrjetin social In
Çfarë e ka zbukuruar kaq shumë Rovena Dilon? (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për një pjesë të mirë të publikut shqiptar. Me mungesa të herëpas hershme
Në pritje të ëmbël, Adelina Ismaili habit me modestinë e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka publikuar një foto në rrjetet sociale që ka habitur fansat duke fituar edhe si gjithmonë s
Habit Sia! Shfaqet pa maskë pas divorcit nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Sia është shfaqur ditën e djeshme në aeroportin e Los Angeles pa maskë duke i habitur të gjithë.
Aurela Gaçe, dedikim bashkëshortit: Rrallë shpreh atë që ndjej për ty në publik... Me anë të një postimi të gjatë dhe të ndjerë në llogarinë e saj personale në Facebook, këngëtarja Aurela Gaçe i ka dedik
Këngëtarja shqiptare tregon pasurinë: Kam vilë, hotel, restorant në Gjermani (FOTO LAJM) Ajo është nëna e një vajze dhe një djali të vogël dhe vazhdon të mbetet një 'seks simbol' i show bizit kosovar. bëhe
Besa dhe Flori, shumë shpejt me një këngë të re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka publikuar një njoftim lidhur me një këngë të re në repertorin e saj. Besa do t
Olta Boka jo vetëm këngëtare, prej 7 muajsh punon si... (FOTO LAJM) Olta Boka e cila prej kohësh i ka përkushtuar jetën e saj muzikës mesa duket nuk është vetëm këngëtare. Përmes një p
Enca blen shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur t
"Do na mungosh shumë", ja mesazhi i Eranda Libohovës për kunatin e saj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë këngëtarja e shquar Irma Libohova ka humbur bashkëshortin e saj pas një sëmundje të rëndë. Aktori i
Kida pa të dashur, ja cilin këngëtar do zgjidhte (FOTO LAJM) Kida, vazhdon të mos ketë të dashur, por ka ca ndryshime të mëdha, modelin e flokëve. Gërshetat xhamajkane me sa duk
Enca ka një problem, ja për çfarë i pyet fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes nga mediat. Enca e cila prej pak koh
Eneda Tarifa: Isha 15 vjeçe kur njoha prindërit e bashkëshortit (FOTO LAJM) Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja kanë një nga historitë më të gjata të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja dhe muzikanti
Poni publikon video të djalit, ja sa është rritur ai (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenave shqiptare Poni, është nëna e një djali të cilin ajo e ka quajtur Frenki. Këngëtarja e
"Më nënvlerësoni" , kujt ia dedikon Bleona këto fjalë? (foto lajm) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti herë pas here poston foto provokuese në rrjete sociale. Por ditën e sotme ajo ka b
Irma Libohova e akuzoi për mashtrim, reagon organizatori i koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irna Libohova denoncoi sot publikisht një organizator koncertesh, për mashtrim. Këngëtarja pohon
Irma Libohova denoncon personin që nuk e pagoi për koncertet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova, ka denoncuar publikisht në faqen e saj në facebook një person i cili sipas saj nuk i
Ja si dukej Ronela Hajati e vogël! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, prej pak kohësh ka publikuar këngën e saj të fundit "Mos ik". Ronela e cila ka ar
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}