999 rezultate për

kembrixhit

Kombinimet më të bukura për Krishtlindje nga Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Looku festiv i nuseve të familjes mbretërore, Kate Middleton dhe Meghan Markle, veçanërisht ai i Krishtlindjeve, ka tërh
U hodh nga avioni, shokët kanë frikë se nuk do ti gjejnë as trupin 19-vjeçares Alana Cutland, një studente 19 vjeçare e Universitetit të Kembrixhit ka vdekur pasi që rënë nga një lartësi prej 1500 me
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Duka dhe dukesha e Kembrixhit "thyejnë" rregullat mbretërore, prekje në publik (FOTO LAJM) Duka dhe dukeshja e Kembrixhit kurrë nuk janë parë duke mbajtur duart në publik duke qenë se e mbajnë shumë private mard
Si ruhen dhe kalojnë kurorat nga një princeshë në tjetrën Kjo kurorë është e përkryer për dukeshën e Kembrixhit, e cila e veshi atë për pritjen vjetore diplomatike të Mbretëreshë
Dukesha Kate fotografon princeshën Charlotte për dy vjetorin e saj (FOTO LAJM) Prindërit e saj e kanë përshkruar atë si një 'gëzim nga qielli' dhe në prag të ditëlindjes së saj të dytë, Dukesha e Kem
Ja pse dukesha e Kembrixhit mban gjithnjë çantë të vogël dore (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton pothuajse në çdo dalje të saj mban gjithmonë një çantë të vogël dore me vete. P
Qëndroni me orë të gjata ulur? Ja si mund të shpëtoni nga dëmet fizike Për shkak të punës me orë të zgjatura, shumë njerëz janë të detyruar të rrinë gati 8 orë ulur. Koha e gjatë që qëndro
Dukesha e Kembrixhit lind vajzë (FOTO LAJM) Update-Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka lindur një vajzë. Lajmi bëhet i ditur nga vetë Pallati Mbretëror.
Kate: Dua të paktën tre fëmijë Përfundimisht Kate dëshiron një familje të madhe, me së paku tre fëmijë. Ndonëse ajo është shtatzënë, duket se i ka vend
Princi George mbush 1 vjeç (FOTO LAJM) Sot Princi George mbush 1 vjeç dhe me këtë rast, pallati mbretëror ka shpërndarë dy fotografi zyrtare të tij, në nder të
Princi Uilliam i përkushtohet familjes Pas më shumë se 7 vjetësh shërbim princi Uilliam vendos të heqë dorë nga Forcat e Armatosura duke iu dedikuar familjes s
Vritet polici në Boston Gjatë mbrëmjes së të enjtes një person i armatosur ka qëlluar për vdekje një polic në qytezën universitare të Kembrixhit
Pas 4 ditësh, Kate lë spitalin (FOTO-LAJM) Pas katër ditësh trajtimi në spital Dukesha e Kembrixhit Kate Midellton, dukesha e Kembrixhit ka lënë sot në mëngjes spi
Dukesha e Kembrixhit e aftë në shumë sporte (FOTO-LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, bashkëshorti i saj princi William dhe kunati Harry, në cilësinë e ambasadorëve të
Topi i jep medaljen e mirënjohjes "Cats college" Presidenti i Republikës, Bamir Topi dekoroi të mërkurën “CATS College” të Kembrixhit me “Medaljen e Mirënjohjes” me moti
Kate Midellton buzëqesh vend e pavend (VIDEO) Në një kohë kur me nderim të madh Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeta e II nderoi të rënit në luftë, princesha e
Dukesha e Kembrixhit hap qendër për kancerin Princi William dhe gruaja e tij Catherine kanë hapur repartin për trajtimin e fëmijëve me kancer. Qendra e re për fëmijë