999 rezultate për

kelmendi

Shpërthen Ibrahim Kelmendi, fyen rëndë Baton Haxhiun dhe Hashimin Njëri nga themeluesit e ish-Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi, emri i të cilit është lakuar së fundi si ur
Qerim Kelmendi reagon pas akuzave për vrasjen e Tahir Zemajht dhe Smajl Hajdarajt Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për orga
Flet Ibrahim Kelmendi, akuzohet se vrau Tahir Zemajn dhe Smajl Hajdarin Dëshmitari Shkumbin Mehmeti ka akuzuar vëllezërit sonte në një intervistë në Klan Kosova, Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për
Ibrahim dhe Qerim Kelmendi dhanë urdhër për vrasjen e Smail Hajdarit dhe Tahir Zemajt Vrasja e deputetit të LDK'së, Smail Hajdari, dhe ajo e Tahir Zemajt, është bërë me urdhër të vëllezërve Ibrahim dhe Qeri
Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti
Majlinda Kelmendit i jepen 30 mijë euro për Lojërat Olimpike Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Komiteti Olimpik i Kosovës, Federata e Xhudos e Kosovës (FXHK) dhe xhudistja M
Dënohet me burg vëllai i Naser Kelmendit Elvis Kelmendi (39 vjeç), djali i të dyshuarit për kriminalitet në Bosnje, pejanit Naser Kelmendi, ka arritur marrëveshj
Kelmendi për Demarkacionin: 2 milionë qytetarë në kafaz për shkak të inateve politike Moderatori dhe gazetari, Adriatik Kelmendi në një postim në Facebook e ka krahasuar çështjen e Demarkcionit me lojën e f
Simmons hetohet për rastin “Kleçka”, “Medicus”, “Drenica 2” dhe të Naser Kelmendit Klauss Weisst është person fiktiv. Emri i tij dyshohet se është përdorur nga Malcolm Simmons, ish-kryetar i gjykatësve n
Shpend Ahmeti ikën nga debati në Rubikon me Arban Abrashin Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti, ka anuluar pjesëmarrjen në debati
UP-ja padit përsëri Kishën Ortodokse për pronësinë e tokës Universiteti i Prishtinës ka vendosur që për një kohë të shkurtër të fillojë sërish procedurat për të paditur Kishën Ort
Kjo e pret Vetëvendosjen pas nënshkrimit të koalicionit me AKR-në Publicisti dhe gazetari, Adriatik Kelmendi, i ka bërë disa llogaritje rreh koalicionit që u bë para pak çastesh në mes t
Në Kosovë janë të shqetësuar: Vucic dhe Rama po flasin për shkëmbime territoresh Analisti i njohur i Kosovës, Migjen Kelmendi është shprehur në emisionin "Momentum" se Kryeministri i Shqipërisë, Edi Ra
Enver Sekiraqa do të arratisej Megjithëse pritej një vendim lidhur me masën e paraburgimit për Enver Sekiraqën, një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Shka
Ramizi pas fitores: Ooo Adriatik, forca bën fuqinë Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka uruar gazetarin Adriatik Kelmendi, pasi ky i fundit i kishte kërkuar
Zbardhet dita kur do të vendoset për fatin e Sekiraqës Kosovare Kelmendi, avokatja e Enver Sekiraqës ka thënë se të martën do të mbahet një seancë për të mbrojturin e saj.
Prokuroria: Haxhiu dhe Muhamet Kelmendi, merren në pyetje për "Syrin e Popullit" Lidhur me organizatën kriminale "Syri i Popullit’’, Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), është duke i zhv
Gëzimi: Po më shtinë me zor që t'i dua homoseksualët Kreu i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka treguar se Facebook i ka fshirë statusin ën të cilin ai u shpreh kundër paradës
Kelmendi sulmon LGBTI: Janë mbartës të AIDS Kreu i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka dalë kundër Paradës së Krenarisë së komunitetit LGBTI, që është paralajmëruar t
Kelmendi: VV armike e Turqisë, mbështet pavarësinë e kurdëve Ish-deputeti Gëzim Kelmendi është përfshirë në debatin se kush e financon Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thënë se ësht