999 rezultate për

kelmend

Policia serbe arreston biznesmenin nga Kosova Naser Kelmendi është arrestuar sot në qytetin Loznica në Serbi njoftojnë mediat serbe. Kelmendi është parë në një hot
Kelmend Balili kërkon të lërë qelinë Kelmend Balili ka kërkuar të lërë qelinë për shkak të gjendjes së tij shëndetësore. Balili kërkon ndryshimin e niveli
COVID-19 i merr jetën drejtorit: Një shok i mirë! Drejtori i një birrarie, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë ditën e sotme pasi ishte i infektuar me koronavirus. Lajmin
Koronavirusi i merr jetën dekanit të njohur Dekani i Fakultetit të Agrobiznesit në Universitetin e Pejës, Bakir Kelmendi ka humbur betejën me jetë për shkak se isht
Mik me Ermal Hoxhën, kush është "bosi" i Xibrakës që mori sot letrën nga OFL Operacionit Forca e Ligjit, i ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personave në Elbasan, mes tyre dh
Ekzekutimi dhe djegia e Qerim Kelmendit, dosja i kalon Prokurorisë Speciale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës hetimin e rastit të vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi i c
Vrasja e Qerim Kelmendit, Familja dhe Prokuroria në pritje të rezultateve të ADN’së Të shtunën, bëhen një javë nga varrimi i Qerim Kelmendit ish – luftëtarit të UÇK’së që u vra më 27 shkurt në ora 1:00 p
Fitoi medalje ari, përurohet në Pejë statuja e Majlinda Kelmendit U përurua sot në Pejë, shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi. U zgjodh pikërisht në vendlindjen e saj për të
E dogjën brenda në makinë, çfarë dihet për ekzekutimin e ish-pjestarit të UÇK-së Një vrasje e rëndë ka ndodhur dje në orët e para të mëngjesit në fshatin Zahaq të Pejës. Trupi i ish-pjesëtarit të UÇK’s
U ekzekutua e pastaj u dogj, si ndodhi ngjarja e rëndë në Pejë Detaje të reja kanë dalë në dritë për viktimën që u gjet në fshatin Llabjan të Pejës. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe
Kush janë pronarët e platformës "tiks.app"? Bileta. Bileta. Bileta. S’ka bileta. Këto janë frazat më të dëgjuara që nga ora 16:00, kur biletat për ndeshjen Kosovë-A
Nuk ndalet Majlinda Kelmendi, fiton medaljen e dytë të artë në Abu Dhabi Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në grand slamin e Abu Dhabit, për herë të dytë në karrierë, pasi e mundi x
Ramiz Kelmendi - Albin Kurtit: Pushka top t’u bëftë Ramiz Kelmendi i tërheq vëmëendjen Albin Kurtit, i cili sot tha për të se është përkrahës i regjimit të shkuar. Kelmendi
Babë e bijë kundërshtarë në zgjedhje? Biznesmeni i njohur kosovar, Ramiz Kelmendi do të jetë përsëri pjesë e këtyre zgjedhje. Ai ka treguar se do të kandidojë
Majlinda fiton medaljen e bronzit në Botërorin e Japonisë Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Tokio të Japonisë. Kampioni
Majlinda Kelmendi kualifikohet në çerekfinale të Kampionatit Botëror Majlinda Kelmendi e ka nisur mbarë Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Tokio të Japonisë. Xhudistja kosovare ësht
Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thye
Ramush Haradinaj "sfidon" Majlinda Kelmendin në xhudo Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka vendosur ta sfidojë Majlina Kelmendin në xhudo këtë të shtunë. Lajmin
Rrëfehet burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman Gjystina Grishaj është burrnesha e vetme në Malësinë e Kelmendit. 54 vitet e jetës i ka kaluar në Lëpushë, aty ku u betu
Majlinda Kelmendi do të bëhet me statujë, reagon edhe Komiteti Olimpik i Kosovës Lajmi i madh se Majlinda Kelmendi do të bëhet me statujë është mirëpritur nga gjithë adhuruesit sportit në Kosovë, duke