999 rezultate për

kelcyre

Kandidati për bashkinë e Këlcyrës vazhdon mallkimet, radha e Metës: Ishalla vdes (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj me anë të një video ka komentuar situatën në vend si dhe ka bërë n
Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, kur mashkulli është "i skopitur" gjej tjetër (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se
Kandidati për Këlcyrën: Nëse me votoni do të sjell 20 prostituta të huaja që të kënaqeni I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që s’më votojnë”, kur kandidoi në 2001-shin për deputet, Hasbi Ka
Kandidati për kryetar i Këlcyrës: Ma jepni votën mua dhe do të hap shtëpi publike Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës, këto janë dy prej pikave kryesore të program
Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO) Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të program
"Skandal! Shqiptarët varrosen si ushtarë grek", nis ndërtimi i varrezës në Këlcyrë (FOTO & VIDEO) Në Këlcyrë ka nsiur ndërtimi i pestë i varrezave për të ashtuquajturit ushtarët grek të rënë në luftën italo-greke.
Aksidentohet kryebashkiaku i Këlcyrës (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Këlcyrës, Klement Ndoni, i ka shpëtuar për pak vdekjes gjatë mbrëmjes së djeshme. Mësohet se ai ka pë
Me flamuj dhe priftërinj, varrosen eshtrat e 578 ushtarëve grekë në Këlcyrë (VIDEO) Rivarrimi i eshtrave të ushtarëve grekë të zhvendosur nga parcela në fushën e fshatit Dragot në Tepelenë tek manastiri n
Tentoi të vidhte lekët e kishës, arrestohet 43-vjeçari në Këlcyrë Policia ka parandaluar në kohë vjedhjen e një kishe në Këlcyrë. Burime nga policia bëjnë me dije se kisha e "Shënkollit"
E rëndë në Përmet, 14-vjeçari var veten në kasollen e bagëtive Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Këlcyrë. Mësohet se një fëmijë 14-vjeçar ësht
Reagon ekipi i Këlcyrës: Së shpejti do të dalin pamjet e dhunë së ushtruar (FOTO LAJM) Ekipi i Këlcyrës që luan në Kategorinë e Dytë është bërë pre e dhunës së ushtruar ndaj Telepelenës. Të paktën kështu shk
Plas dhuna në Tepelenë, goditen rëndë lojtarët e Këlcyrës (VIDEO) Ekipi i Këlcyrës paralajmëroi vetëm pak minuta më parë se do të shfaqte një video të dhunës së ushtruar ndaj tyre në Tep
Shoqata e Arbitrave nuk komenton Apelin: Do e ndjekim çështjen e Këlcyrës Shoqata e Arbitrave reagoi ashpër ndaj deklaratës së trajnerit të Flamurtarit, Shpëtim Duro, dy ditë më parë. Kryeta
Trajneri i Këlcyres: Përjashtimi i klubit është i padrejtë Trajneri i Këlcyrës, Robert Spahiu u pezullua me 1 vit nga Komisioni i Disiplinës pas ngjarjeve të dhunshme në Përmet.
Gjykata jep masën e sigurisë për futbollistët e Këlcyrës që dhunuan arbitrin Paço 3 futbollistët e Këlcyrës, që mbaheshin të arrestuar për shkak të dhunës së ushtruar ndaj arbitrit, u paraqitën para Gjy
Komisioni i Disiplinës merr masat për ndeshjen mes Përmetit dhe Këlcyres Komisioni i Disiplinës ka bër publik para disa minutash edhe vendimet, për javën që shkoj. Komisioni vendosi që vend
Vjen dhe reagimi i kryebashkiakut të Këlcyrës: Jam i shokuar, do të marrim masat tona Në një reagim pas ngjarjeve që ndodhën në Përmet, kryebashkiaku i Këlcyrës, i cili është njëkohësisht edhe president i s
Shprehet arbitri i dhunuar: Më dërrmuan pse dhash penallti, trajneri i shtyu lojtarët të më grushtonin Alvi Paço ka përjetuar dhunën më të rëndë ndonjëherë në jetën e tij. I sulmuar nga më shumë se dhjetë lojtarë, pjesëtarë
E rrahën lojtarët e Këlcyrës, arbitri: Ishte një çmenduri, nuk do ta harroj kurrë Alvi Paço, gjyqtari nga Fieri i ndeshjes së djeshme në Përmet është sulmuar nga më shumë se dhjetë lojtarë, pjesëtarë të
Masakruan arbitrin, arrestohen tre lojtarë të Këlcyrës Tre lojtarë të ekipit të futbollit të Këlcyrës kanë rënë në pranga pasi akuzohen se kanë dhunuar gjyqtarin e ndeshjes.