999 rezultate për

kelani

Gjendet e pajetë shqiptarja 31 vjeçare brenda banesës së saj Një 31-vjeçare është gjetur e pajetë mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00 në banesën e saj në Prishtinë. Rastin e ka k
Aksident i rëndë autostradën Prishtinë-Pejë, ndërron jetë një person Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në magjistralen Prishtinë-Pejë, nga ku dyshohet se një pe
Baki Kelani tregon ku do të dërgohen personat e arrestuar në veri, jep detaje për të arratisurin Forcat Speciale të Policisë së Kosovës në orët e hershme të mëngjesit kanë ndërmarrë një aksion në veri të Mitrovicës ku
Policia jep detaje të reja, kush janë të vrarët në Dardani? Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në lagjen Dardania në Prishtinë. Një 61-vjeçar ka vrarë gruan e tij 60-vjeçare, nu
Lirohen serbët e arrestuar në Brezovicë Ditën e djeshme në Brezovicë, Policia e Kosovës ka ndaluar tetë persona të nacionalitetit serb, të cilët dyshoheshin se
Boll me pistoleta, policët pajisen me armë të gjata Zyrtarët policorë të rendit publik të disa drejtorive rajonale dhe stacioneve policore, janë pajisur me armë të gjata, t
Policia: Janë kanosur 23 gazetarë Baki Kelani nga Policia e Kosovës ka bërë të ditur se deri në tetor të këtij viti janë evidentuar 23 raste të kanosjeve
Arrestohet një shqiptar i Kosovës në Serbi Media e Beogradit sot njofton se afër Kurshumlisë, Serbi, është arrestuar një shqiptar nga Kosova I arrestuari, të ci
Reagon policia ndaj grushtimit të Krasniqit e Zekës Policia e Kosovës është deklaruar pas rrahjes së dy deputetëve të Kuvendit të Kosovës, atij të Vetëvendosjes, Frashër K
10 të plagosur nga incidenti në Prishtinë Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka thënë se ka shkuar në 10 numri i personave që kanë mbetur të lënduar nga
Aksion i policisë në rajonin e Prishtinës Policia e Kosovës në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndërmarr një aksion në dy lokacione në rajonin e Prishtinës. L
Policia gati për protestën e nesërme Policia e Kosovës ka marrë masat e duhura për protestën e nesërme të opozitës. Protesta e paralajmëruar e opozitës ka si
Sulmet në Bruksel, shtohen masat e sigurisë edhe në Kosovë Sulmet e sotme terroste në Bruksel kanë shtuar masat e sigurisë edhe në Kosovë. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policis
Policia e Kosovës: 14 të lënduar dhe 24 të arestuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani në një konferencë për media ka treguar se si ka rrjedhur protesta e opozitë
Prangosen 95 aktivistë të Vetëvendosjes! Policia e Kosovës ka vënë në pranga edhe 95 aktivistë politikë, të cilët penguan arrestimin e Albin Kurtit. "Policia
Policia paralajmëron Kurtin e Haxhiun: Do t’ju arrestojmë nëse ju shohim në protestë Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka thënë për Gazetën Blic, se deputetët të cilët kanë fletë-arrest do të ‘
Ja pse nuk e arrestuam Albin Kurtin sot Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, pohoi se deri tani është arrestuar vetëm një deputete. "Deri në këto mo
Thirrjet e Policisë së Kosovës janë refuzuar nga Kadaj-Bujupi dhe Topalli Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani theskoi se Policia e Kosovës lidhur me seancën e djeshme dhe bazuar në vend
Policia: Nuk kemi furnizuar Vetëvendosjen me gaz lotsjellës Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka thënë se gazi nuk është futur në Kuvend me ndihmën e Policisë. Ai ka thë
Aksion i madh policor në Prishtinë Aksion i madh policor në Prishtinë. Mëngjesin e sotëm pjesëtarë të shumtë të saj janë shpërndarë nëpër kryeqytet. Këtë e