999 rezultate për

kejdi

"Prit të marr veten", aktori i njohur i ulet në gjunjë Ana Likës mes spektaklit (VIDEO) Mbrëmjen e sotme u transmetua në ABC News puntata e rradhës e spektaklit më të ri "Gladiator", ku artistët garues kaluan
"Nuk jam nuse ideale", ish-deputetja shqiptare tregon marrëdhënien me vjehrrën (VIDEO) Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku f
"Do ta arredoj shtëpinë vetë", Kejdi Mehmetaj flet për bashkëjetesën me zyrtarin e ministrisë (FOTO LAJM) Kejdi Mehmetaj, ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, na ka treguar së fundmi detaje nga jeta e saj personal
Del videoja, momenti kur Kryemadhi urdhëron deputeten të godasë Ramën (VIDEO) Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kërpaçi janë dy nga deputetet më të reja të Kuvendit, të cilat operojnë nën urdhrat e drejtpër
Gocat e Monikës lënë nam në mes të Tiranës (VIDEO) LSI ka zgjedhur një mënyrë të shëmtuar të bërjes opozitë ndaj maxhorancës, me të cilën bashkëjetonin deri disa muaj më p
Deputetja Kejdi ia tregon publikut të fejuarin e saj (FOTO LAJM) Një urim ndryshe ka ndarë me shqiptarët, deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj. Duke uruar Gëz
Trondit deputetja e LSI: Deputeti i PS me shtyu dhe më ofendoi Një incident ka ndodhur sot në Kuvend ku deputeti i PS-së Bujar Çela ka shtyrë me forcë deputeten e re të LSI-së Kejdi M
Kejdi Mehmetaj në kuzhinë: Mos më gjykoni shumë Kejdi Mehmetaj, e cilësuar si deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, ka sprovuar veten sot në kuzhinë përmes emisio
Fotot me djalin misterioz, reagon për herë të parë Kejdi Mehmetaj Kejdi Mehmetaj, në një intervistë për suplementin “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare”ka treguar për pushimet verore, an
Kejdi Mehmetaj sqaron fotografitë me djalin misterioz në Jalë (FOTO LAJM) Një nga deputetet më të reja në moshë, Kejdi Mehmetaj në një intervistë për “Gazeta Shqiptare” ka treguar për pushimet
Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetaj, pushime sëbashku në Jalë (FOTO LAJM) Politikania 22-vjeçare e LSI-së Kejdi Mehmetaj është kapur mat në Jalë teksa i drejtohej plazhit me një djalë të ri që
Mesazhi prekës, pedagogia kujton 22 vjetorin e djalit që humbi jetën në aksident Pedagogia dhe gazetarja e njohur Erenestina Halili ka shkruar një status në rrjetin social Facebook, për djalin e saj Ke
Krishtlindjet e para pa të birin/ Erestina Halili poezi prekëse për Kejdin që humbi jetën në një aksident Pedagogia Erenestina Halili ka kujtuar me anë të një poezi të birin e saj, Kejdin, i cili u nda nga jeta tragjikisht.
PAMJET/ Ja si ndodhi aksidenti ku humbi jetën Ergi Dini dhe Kejdi Halili (VIDEO) Pamje filmike dhe detaje te reja dalin në dritë për aksidentin e mbrëmjes së datës 21 nëntor 2016, në kryeqytet, ku humb
Aksidenti tragjik në ish-Bllok, reagon për herë të parë nëna e Kejdi Halilit Aksidenti tragjik i pak ditëve më parë në ish-Bllok në Tiranë, i mori jetën këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi
EKSPERTIZA/ Nëse Ergi dhe Kejdi do të kishin vendosur kaskat, mund të kishin shpëtuar (FOTO) Në rast se Ergi Dini dhe Kejdi Halili do të kishin vënë kaska mbrojtëse, jetët e tyre mund të ishin kursyer. Ndonëse
Rama "injoron" Jolezën, Meta lëvdon Kejdin (FOTO LAJM) Sot në Tiranë u mbajt Kongresi i Internacionales Socialiste ku merrnin pjesë kryetari i PS-së Edi Rama dhe kreu i Lëviz
Zbulohet romanca e deputetes 22 vjeçare Kejdi Mehmetaj dhe 19 vjeçarit të LRI Është zbuluar romanca e deputetes 22 vjeçare Kejdi Mehmetaj, e cila është në një lidhje me aktivistin 19 vjeçar. “Panora
Petrit Vasili dhe Kejdi Mehmetaj festojnë ditëlindjen Grupi Parlamentar i LSI-së ka festuar sot ditlindjen e deputetëve Petrit Vasili dhe Kejdi Mehmetaj. Lajmi bëhet i ditur
Problematikat në provimet e maturës shtetërore Problematikat e hasura në provimet e maturës shtetërore kanë qënë qëllimi i takimit mes maturantëve te qytetit te Berati