999 rezultate për

keitas

Klubi gjerman tallet keq me Jurgen Klopp Liverpooli mund ta ketë arritur tashmë marrëveshjen për transferimin e Naby Keitas, por klubi nga Bundesliga, RB Leipzig
Leipzig i përgjigjet Liverpoolit për transferimin e Keitas në janar Faqja zyrtare e Leipzigut ka deklaruar se mesfushori energjik Naby Keita nuk do t’i bashkohet Liverpoolit gjatë janarit
Mane shprehet i lumtur për ardhjen e Keitas Mane është i kënaqur që Keita do t’i bashkohet atij te Liverpooli. “Ai është një lojtar me të vërtetë i veçantë dhe ë
Do të habiteni me lëvizjen e Naby Keitas që ka bërë mbrëmë kundër Portos (VIDEO) Leipzig mundi mbrëmë gjigandët portugez Porton me shifrat 3-2. Atë që ka bërë mesfushori i skuadrës gjermane ka mahn
Inzaghi e pranon: Na duhet të gjejmë zëvendësuesin e Keitas Inter është gjithnjë e më pranë nënshkrimit me Keita Balden të Lazios. Trajneri i Lazios, Inzaghi ishte i qartë për t