999 rezultate për

keita

Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
Finalja në Premier League, Klopp merr lajmin e madh Liverpool ka marrë një lajm të mirë në prag të përballjes ndaj Wolves në javën e fundit të Premier Leagues. Jurgen Kl
Keita i dëmtuar, kështu e feston mesfushori i Liverpoolit kualifikimin ndaj Barcelonës (VIDEO) Naby Keita i cili u dëmtua në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës dje e ndoqi nga TV sfidën i dëmtuar. Por Keity dje nuk
Inter pa "shpirt" rrezikon Championsin (VIDEO) Inter ka shpërdoruar një mundësi shumë të mirë për t’iu afruar objektivit Champions League teksa ka barazuar 0-0 me Udin
Liverpool zhbllokon ndeshjen në minutën e parë (VIDEO) Liverpool ka arritur ta zhbllojë shumë shpejt ndeshjen përballë Huddersfield e cila renditet në vendin e fundit të tabel
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d
Shaqiri në stol, tifozët e Liverpoolit kritikojnë Klopp (FOTO LAJM) Liverpooli shkatërroi 5-0 Watfordin dje në mbrëmje në Anfiel Road por Shaqiri sërish nuk luajti. Për lënjen jashtë të
Probleme te Interi, dëmtohet Keita Balde Keila Balde ka pasur një shqetësim të muskujve duke braktisur stërvitjen. Lajmin e njoftoi vetë klubi i Interit. Anës
Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO) Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit. Skuadra e S
Zhbllokohet ndeshja, Inter kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është Keita Balde në minutën e 37'.
Inter i rikthehet fitores në Serie A (VIDEO) Interi i është rikthyer fitores në kampionat, pasi ka mposhtur Frosinonen me rezultatin e përgjithshëm 3-0 në"Giuseppe M
Interi kalon në avantazh ndaj Frosinones (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Frosinones në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është Keita Balde në minutën e 1
Katastrofër për Liverpoolin, dëmtohet Naby Keita Naby Keita është larguar nga lojë në 20 minutat e parë të ndeshjes së Champions Leagues për Liverpoolin kundër Napolit.
Keita Balde flet si protagonist: Sakrifikoj edhe në mbrojtje “Kur të vjen një ofertë nga një klub i madh si Interi është e lehtë të marrësh një vendim.” Këto ishin fjalët e parë
Prezantohet Keita Balde: Jam këtu për një projekt të madh Keita Baldé është zyrtarisht lojtar i Interit në Serinë A. Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, 23-vjeçari, i cili mb
"Kam refuzuar Barcelonën dhe Bayern Munich për Liverpoolin" Naby Keita ka refuzuar Barcelonën dhe Bayern Munichin që të transferohej te Liverpooli. “Është e vërtetë që kanë qenë
Keita: Nigeria do të shkoj deri në gjysmëfinale të Kupës së Botës Naby Keita beson që Kombëtarja e Nigerisë nga Afrika do të jetë një shembull këtë Botëror për kombëtaret e tjera “afrika
Klopp fton Keitan në finalen e Champions League kundër Real Madridit Jurgen Klopp e ka ftuar lojtarin tashmë të blerë të Liverpoolit Naby Keita për finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real
"Barcelona duhet të respektojë Romën" Seydou Keita ka thënë se Barcelona “duhet të këtë respekt” për skuadrën e Romës. “Para sezonit, jo vetëm në fazat fin