999 rezultate për

keisi

Edhe 100 vite të kisha prit! Keisi bën dedikimin prekës për Stresin (FOTO LAJM) Siç dihet prej 6 muajsh reperi i njohur shqiptar Stresi ndodhet në qeli. Ndonëse ende nuk dihet se kur do të dal, fa
"Zorraxhinj s’dua në shtëpi", Sabiani vë në siklet të bijën Modelja dhe tashmë edhe këngëtarja, Keisi Medini ka qwnw e ftuar në “Xing me Ermalin”, së bashku me të atin, këngëtari
Sabiani bën deklaratën bombë: Këtë djalë e pranoj për dhëndërr (FOTO LAJM) Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
Sabiani në hall me vajzën e tij, humbet për 5 orë (FOTO LAJM) Ajo tashmë është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet socilale falë fizikut të saj, por jo vetëm. Keisi Medini,
Keisi mohoi hapur lidhjen me të, reagon Seldi Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun Sabianit, Keisi Medini është kthyer në një nga modelet më të komentuara
E lidhur me Seldin? Reagon për herë të parë vajza e Sabianit Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun Sabianit, Keisi Medini është kthyer në një nga modelet më të komentuara
Keisi Medini e thotë troç: Bëj fotoshop në çdo foto (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në 5" ishte vajza e këngëtarit shumë të njohur për publikun, Sabianit.
Vjehrra i nxjerr sekretin, Keisi dhe Stresi do të martohen së shpejti Stresi dhe Kejsi prej kohësh janë diskutuar shumë dhe sidomos pas arrestimit të reperit. Ditën e sotme, Kejsi publiko
Keisi Medini është sëmurë, por ja çfarë bën Sabiani për të bijën Komentet për 17 vjeçaren Keisi Medini e njohur ndryshe edhe si vajza e këngëtarit Sabiani, nuk kanë të ndalur këto kohë.
Keisi nxjerr foto të nxehta me Stresin (FOTO LAJM) Stresi vazhdon të vuajë dënimin e tij pasi u vu në pranga nga policia i akuzuar për trafik i ëndësh narkotike dhe armëmb
Keisi merr vendimin e papritur pasi Stresi mbeti në burg (FOTO LAJM) E dashura e reperit të njohur Stresi, Keisi, është duke kaluar një moment të vështirë, teksa i dashuri i saj ndodhet në
Lidhje në distancë, Keisi tregon sherret me Stresin Bashkëshortja e reperit të njohur Stresit, prej kohësh ëhstë bërë kryefjala e mediave rozë për shkak të besnikërisë së s
Edhe pse në burg, Keisi zbulon një dhuratë të veçantë për Stresin (FOTO LAJM) Prej tre javësh reperi, Stresi ndodhet pas hekurav, për shkak se policia ka dyhsime të forta se ai është pjesë e një gru
U kap duke e tradhtuar, e fejuara e Stresit publikon foton që nuk pritej (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
E sulmuan ashpër pse mbrojti Stresin, shpërthen e fejuara e reperit E fejuara e Stresi, teksa ka ndjekur intervistën e prindërve të reperit dhënë për Nisida Tudën në News 24, i ka mbështet
U kap duke e tradhtuar, çfarë thotë Keisi për Stresin? (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Hodhi videon provokuese, Sabiani i bën komentin epik vajzës së tij Keisi Medini është kthyer në një modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Vajza bukuroshe e Sabianit tërheq s
Stresi heq dorë nga hashashi vetëm për fëmijën që do vijë në jetë Stresi është një nga reperët e njohur shqiptar, i cili është shumë aktiv në tregun muzikor dhe këngët e tij kthehen menj
Çfarë bën Noizy në dhomën e vajzës së Sabianit? (FOTO LAJM) Keisi Medini është kthyer në një modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Vajza bukuroshe e Sabianit tërheq s