999 rezultate për

kazakistan

Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
FORMACIONI/ Ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Lituanisë (FOTO LAJM) Shqipëria humbi një tjetër mundësi për të marrë kreun e Grupit C4 në Ligën e Kombeve. Barazimi pa gola në Kazakistan
Mungesat, Kombëtarja luajti pa 11 titullarë ndaj Kazakistanit Shqipëria luajti dje pa një ekip titullarësh, për arsye dëmtimi apo lojtarë që nuk erdhën si pasojë e pandemisë. Str
Shqipëria pa ide ndalet në Kazakistan (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performan
Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë. Kombëtarja jonë ka zhvilluar një lojë
Kazakistan - Shqipëri, formacionet zyrtare: Reja hedh në fushë debutues Shqipëria luan ndaj Kazakistanit duke filluar nga ora 15:00, në ndeshjen e vlefshme për Ligën C në grupin 4. Një ndes
Shqipëria sot pa "senatorët" kërkon 3 pikët ndaj Kazakistanit, ky pritet të jetë formacioni Shqipëria do të luajë ditën e sotmë në orën 15:00, ndeshjen e tretë në grupet e Ligës së Kombeve përballë Kazakistanit n
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë në konferencën për shtyp para mediave për ndeshjen ndaj Kazakistanit, theksoi se edh
Berisha: Shqipëria mbetet favoritja e grupit Etrit Berisha i cili është graduar kapiten i kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë ka dalë n
Zbulohet formacioni i Shqipërisë ndaj Kazakistanit, ja emrat e rinj Shqipëria do të niset sot drejt Kazakistan it, dy ditë nga ndeshja e vlefshme për Ligën e Kombeve. Përpara dy tran
Shqipëria fluturon drejt Kazakistanit, a rezultoi ndonjë futbollist me Covid-19? Shqipëria luan të dielën kundër Kazakistanit dhe kuqezinjtë e stafi teknik kanë fluturuar drejt Astana paraditen e sotme
Ndeshjet me Kazakistanin dhe Lituaninë, Manaj: Duhet t’i fitojmë Në prag të dy sfidave të Ligës së Kombeve, atë ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë, përpara mediave ditën e sotme ka Rey Man
Trajneri i Lituanisë: Shqipëria është favorite ndaj nesh Trajneri i Lituanisë, Valdas Urbonas, e pranon se ekipi i tij nuk vjen si favorit në takimin ndaj kuqezinjve. Në konf
Pasi mësoi kundërshtarët në Ligën e Kombeve, Shqipëria mëson oraret e ndeshjeve Kombëtarja shqiptare i mësoi dje emrat e ekipeve kundërshtare në Ligën C të Ligës së Kombeve për Botërorin 2022. Kuqe
E kualifikuar Belgjika nuk e fal Kazakistanin (VIDEO) Belgjika, tashmë me biletën për Euro 2020 në xhep, e ka mposhtur 2-0 Kazakistanin, sfidë e vlefshme për Grupin I. Të
Shijojeni "predhën" e Donjet Shkodrës (VIDEO) Më në fund Donjet Shkodra! Ish-lojtari i Flamurtarit, Skënderbeut dhe Kukësit në Superligë, është rikthyer pas plot 14 m
Skocia e pathyeshme nga Shqipëria, shkatërrohet në Kazakistan Skocia ishte skuadra që zuri vendin e parë në grupin e kuqezinjve në Ligën e Kombeve, duke i fituar të dyja ndeshjet, në
Kazakistani i vendos kryeqytetit emrin presidentit që u dorëhoq Autoritetet në Kazakistan ia kanë ndërruar emrin kryeqytetit të këtij vendi, Astanas. Tash e tutje, ky kryeqytet do të q
Donjet Shkodra firmos në Kazakistan Mesfushori me orgjinë kosovare pas largimit nga skuadra shqiptare e Kukësit ka nënshkruar me skuadrën Shakhtar Karagandy
Vuçiç dëshiron t'i takojë shqiptarët që u rrahën brutalisht nga serbët Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiçi e ka dënuar sot rreptë sulmin ndaj dy të rinjve shqiptarë në Novi Sad. Ai, siç n