999 rezultate për

kavani

Mbappe flet për largimin e Neymarit Kylian Mbappe ka shkëlqyer në dy sezonet e tij të fundit te PSG-ja, madje duke lënë edhe në hije një futbollist si Neym
Edison Kavani është legjenda e PSG-së në listën e golashenënuesve të Champions League Edinson Cavani me golin e shënuar kundër Celtic ka kaluar Zlatan Ibrahimovic, duke u bërë golashënuesi më i mirë i Paris
Venger: Falkao dhe Kavani janë kafshë Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, ka thurrur elozhe për dy sulmuesit Radamel Falkao dhe Edinson Kavani duke i cilësuar
Blanc: Ibra-Cavani, çfarë sulmi! Trajneri i Paris Saint Germain, Laurent Blanc, vë pikat mbi "i" përsa i përket merkatos pariziene. Trajneri i ri i lësho
Në planet e Mancinit, afrimi i Kavanit dhe Falkaos Tekniku i Roberto Mançester Sitit Mançini edhe pse nuk e ka shumë të sigurt të ardhmen e tij tek ky klub, tekniku italia
Mancini do Hamsik dhe Kavanin te City Manchester City po mundohet me çdo kusht të lirohet nga sulmuesi Emanuel Adebayor. Sulmuesi nga Togo është huazuar tek T
Kavani te Chelsea Sipas asaj çka thotë "Daily Mail", Chelsea do provojë të bëj të tijin sulmuesin uruguajan të Napolit, Edison Kavani. Klu
Shkëmbim Kavani-Higuain? Lajm i fundit i merkatos europiane tregon për një marrëveshje mes Real Madrid dhe Napoli për shkëmbimin e dy sulmuesve.