999 rezultate për

kavajĂs

Çmendet kavajasi, qëllon me armë zjarri punonjësit e OSHEE-së Reforma në lidhje me energjinë elektrike vazhdon akoma me intensitet por mesa duket rrugës hasen edhe pengesa. Kështu
Kavajasi vë alarmin në polici: Më ka humbur gruaja e dy fëmijët Një burrë në Kavajë ka denoncuar zhdukjen pa adrësë të ish-gruas bashkë me dy fëmijët e mitur. Burime zyrtare nga po
Kavajasit bëhen lëmsh, çojnë dëm 680 vota të PD-së Partia Demokratike ka humbur në Kavajë zgjedhjet e përgjithshme, por duket se këtë humbje e ka ndihmuar jo pak edhe gafa
Dëmtohet bomberi i kombëtares, rrezikon sfidën me Italinë Sokol Cikalleshi rrezikon sfidën kundër Italisë. Sulmuesi kavajas ka pësuar dje një dëmtim në gju pas përplasjes në fush
Elvis Rroshi qëras kavajasit me një tortë gjigande (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi, ndonëse në "arrest shtëpie" nuk nguron që të organizojë një ceremoni për qytetar
Andi Lila i shënon Interit (VIDEO) Një shqiptar hesht "San Siro"-n. Andi Lila shënoi një gol mjaft të bukur në përballjen kundër Interit. Pjesa e parë e sf
Tifozët kavajas: Skënderbe, na kthe borxhin! Katër vite më parë, kur korçarët luftonin për mbijetesë në Kategorinë Superiore, arritën të fitonin në Kavajë ndaj Besës
Besa mund Kastriotin dhe i largohet fundit Besa-Kastrioti dukej si një finale mbijetese. Kjo për vetë pozitat e skuadrave në klasifikim dhe synimet për mbijetesë q
Besa mposht Vllazninë, Tirana katandiset e fundit Java e 11 e Kategorisë Superiore është mbyllur me fitoren e Besës përballë Vllaznisë. Kavajasit kanë marrë tre pikë të a
Shtyhet gjyqi i Nexhat Bizhdilit Mosnjohja e akteve të dosjes bëhet sërish shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore në ngarkim të presidentit të Besës Nexh
Mediu kërkon votat e kavajasve Kreu i Partisë Republikane Fatmitr Mediu kërkoi sot angazhim maksimal nga ana e strukturave të partisë në qytetin e Kava