999 rezultate për

kavajĂ

Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
I buzëqeshur Basha nga Kavaja përfundon në Elbasan (FOTO LAJM) Nuk ishte vetëm Kavaja, qyteti ku u ndal ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha. Në fakt ai ka bërë një tur përgjatë b
Kavaja e blinduar, policë nëpër tarraca Duket se situata në KZAZ-në e Kavajës ka dalë jashtë kontrollit teksa protestuesit kanë hapur dyertë e shkollës dhe po m
Kavaja në këmbë kërkohet lirimi i ambienteve të KZAZ-së Qytetarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike janë mbedhur në qendër të qytetit të Kavajës. Sipas asaj që mëson Sy
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
U fut në kurth nga i dashuri! Videoja intime e vajzës nga Kavaja kaloi nga celulari në celular Detaje të reja kanë dalë sot në lidhje me ngjarjen tronditesë të disa javëve më parë në Kavajë, ku një grup të rinjsh pë
Historia horror e të miturës nga Kavaja, u përdhunua nga 16 persona Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi një ditë më parë faktin se një vajzë 13-vjeçare është përdhunuar në Kavajë, por p
E PAZAKONTË/ Lezhjani ngacmon seksualisht kavajasin 31 vjeçar në Tiranë Ngacmimet seksuale nuk kanë kohë, moshë, por as gjini. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën më të frekuentuar të
Vrasje me pagesë, pse u ekzekutua pronari i servisit në Shkodër Vrasje me pagesë për shkak të konflikteve të vjetra familjare, është pista kryesore ku Policia e Shkodrës ka përqendruar
U vra me silenciator, misteri i ekzekutimit në Shkodër Një 60 vjecar është gjetur i vrarë ditën e djeshme në punishten e tij në Shkodër. Fillimisht Mehdi Kavaja i cili puno
DETAJET/ Plumb kokës, shkodrani u ekzekutua nga vrasës me pagesë Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e shtetasit Mehdi Kavaja një ditë më parë në Shkodër. Ngjarja e rëndë ndodh
Emri, kush është kavajasi i cili kryente veprime të turpshme në sy të 10-vjeçarit Policia ka ndaluar një 38-vjeçar në Kavajë pasi është kapur duke kryer veprime të turpshme në sy të një fëmije të mitur
I ikën gruaja nga shtëpia, burri nga Kavaja vë alarmin Një burrë në Kavajë ka vënë alarmin në polici pasi gruaja i ka ikur nga shtëpia. Burimet e policisë nga Komisariati i
Panucci injoroi sulmuesin më në formë të momentit në Kombëtare E çuditshme, por ja që është e vërtetë. Sulmuesi kavajas, Sokol Cikalleshi nuk u aktivizua fare dje në takimin e djeshëm
Armë e fishekë në makinë, kapet kavajasi i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga një shtetas në Kavajë pasi akuzohet për armbajtje pa leje. Shtetasit në fjalë i është gjetu
Nuk kishte buk për t'a ushqyer, nëna nga Kavaja çon djalin në fshatin SOS Esmeralda Belba është një 32-vjeçare nga Kavaja. E vetmja pasuri që ka është djali i saj, Muhamedi 9-vjeçar, frut i një
Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të mbaruar, Besa nënshkruan me sulmuesin në një pikë bastesh Klubi sportiv i Besës nuk di të ndalet në këtë merkato dimërore. Kavajasit kanë zyrtarizuar dje dy afrimet e fundit në k
Çmendet kavajasi, qëllon me armë zjarri punonjësit e OSHEE-së Reforma në lidhje me energjinë elektrike vazhdon akoma me intensitet por mesa duket rrugës hasen edhe pengesa. Kështu